Přejít na obsah

Intelligent Light Assistant, automatické zapnutí dálkových světel


boban1108

Doporučené příspěvky

Dodělal jsem si tu náhradní variantu, tedy ten senzor mezi červeným konektorem a spínačem. Funkce auto funguje v za mě velmi dobře. Jedna ale zásadní...teda velmi zásadní věc se objevila, která mě donutila to zase rozpojit - vyřadí to zapnutí a vypnutí mlhovek. Všech. Dost mě to zklamalo, ale co se dá dělat. Samozřejmě je třeba natáhnout káblík do volné pozice na červerném konektoru z konektoru, pod palubovkou, jak už tu někde dříve je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ano, musíš s tou páčkou potáhnout ještě jednou, myslím že se na maxíku objeví "A" jako automatická funkce dálkových. Přesně to bude v manuálu.
Chodí to dobře, občas zaváhá pomaleji, ale myslím že pořád méně než člověk s ručním ovládáním, V podstatě používám stále.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš asistenta vypnutého v inforaimentu? mělo by to fungovat tak, že první "oddálení" páčky zapne asistenta a až druhé zapne natvrdo dálkové.

 

EDIT: Ovladač světel musí být samozřejmě v poloze AUTO, pokud světla zapneš ručně, nefunguje to.

Editováno: , autor: Martab
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asistent jde zapnout ikdyž jsou světla vypnuté (svítí jen DRL, na MaxiDotu se dole zobrazí symbol světel s A upřostřed). V infotaimentu by to mělo být pod záložkou světla, pokud to tam není, tak bych se pídil po tom, zda vůbec má auto tohoto asistenta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak už mám dokódované automatické prepínanie diaľkových svetiel. Včera odskúšane a krásne to funguje. Musím povedať, že je to obrovský pokrok oproti svetlám z O2. Aj normálne stretávacie svetlá. A automatické prepínanie je luxus. Chvílku som sa trápil, ako to rýchlo vypnúť, ked zapnem automatiku, ale stačí potiahnuť páčku k sebe :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Dík za radu, nakonec jsem to vyřešil objednáním sady kleští s různými výměnými koncovkami

z amazonu dle kluků na ruských stránkách. Jsou tam videa a celé postupy. Zatím jsem kabel ještě

nedal dohromady, doufám že to nezmastím, pár pinů mám navíc, tak budu trénovat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj, dufam, ze som nasiel spravnu temu. Mam v mojej O3 automat prepinania dialkovych svetiel. V poslednej dobe mi vsak vrta hlavou, ked je zapnute Acko, preco si v tmavych usekoch sam nezapne dialkove. Uz mi to zacina liezt na bervy, ze vtedy to musim robit za neho rucne. 

Robi toto niekomu? 

Da sa niekde skontrolovat settings? 

Alebo nejako opat nakalibrovat? 

 

IMG_20201220_094050.jpg

IMG_20201220_094001.jpg

IMG_20201220_093947.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...