Jump to content
lacatej

svítící kontrolka tlaku pneumatik

Recommended Posts

Dobrý den, svítí mi neustále kontrolka tlaku v pneumatikách. Nafoukl jsem je na předepsaná hustotu co je napsaná u nádrže a kontrolka svítí dál. Není nějaký fígl jak to smazat, nebo by to mělo přestat svítit samo?

Škoda, octavia2 RS, 2005

Díky za odpověď.

Musis podrzet tlacitko pred radici pakou nez zazni gong. Pokud ho tam nemas, tak jedine pres diagnostiku...

Tlacitko vypada takto:

T1hQj5Xh4dXXaRBw.U_015017.jpg_310x310.jp

Ahoj, mám ten samí problém, co myslíš tím než zazní gong?Sednu do auto strčím klíč do zapalování pouze otočím do polohy žhavení a pak to zmáčknu, nebo držím? Díky

zmáčkneš tlačítko SETu tlaku a držíš tak dlouho dokud se nozve gong z palubky a pak tlačítko pustíš, oranžová ikona upozornění na tlak pneu v budících zhasne

Podržet znamená že ho zmáčkneš a držíš než zazní gong. Dám ruku do ohně že tento základ bude napsán v manuálu a vůbec to není problém, problém je v těchto případech podle mě v lidech :)

PS: z telefonu, proto pomalej, protože tohle fórum je z mobilu peklo :)

Edited by šulda

Musíš jet minimálně 180km/h :rolleyes:

Edit: tak ruku bych si nepopálil, manuál strana 180 (pro před FL, pro FL může být jiná strana) a je to tam klasicky popsaný jak pro děti :)

Edited by šulda

Ale nie ked ti pocas jazdy zasvieti kontrolka. Vtedy treba vypnut motor a znovu nastartovat...az vtedy to ide aj zajazdy :)

Preve toto som asi pred mesiacom skusal, ked som presekol gumu a prehodil na rezervu. Pocas jazdy mi to zasvietilo a zresetovat sa to nedalo, az ked som zastavil, vypol motor a znovu nastartoval. Inak je to aj logicke, ze ta to vlastne prinuti zastavit, aby si skontroloval vsetky pneu ;)

Citajte tie manualy!  :blbec:  :kol-97:

Přesně tak, tady se na každou sebemenší kravinu hned zakládá téma. Přitom je daleko snazší a hlavně i rychlejší tu příručku otevřít. Na druhou stranu chápu u aut z druhý nebo bůhvíkolikátý ruky, že tam třeba ten manuál není. Pak je procedura o několik desítek sekund delší, že se musí manuál stáhnout. 

• Upvote 1

Na druhou stranu chápu u aut z druhý nebo bůhvíkolikátý ruky, že tam třeba ten manuál není.

Měl sem ho už 14dní před koupí auta :lol::'>

Zdravím, měl jsem stejný problém a chci se jen zeptat jestli tlačítko po zmáčknutí a vyresetování má svítit nebo ne, díky.

Jedina LED v tlacitku je zelena na podsviceni. Pokud ocekavas nejakou indikaci oranzovou barvou (tak jako napr. u ASR/ESP), tak toho se u tohoto tlacitka nedockas.