Přejít na obsah

navigace move fun


szcz

Doporučené příspěvky

Včera jsem volal s prodejcem, kde jsem citigo vyzvedával, a říkal mi, že mají např. jednu na prodejně a cena tam je okolo 6500kč... 

 

Ptal jsem se zda je možné to do auta normálně jen dokoupit. Říkal, že pokud mám eleganci, nevím jak je to u ostatních výbav, tak přípravu pro move&fun mám již hotovou, a že tu cenu "krabičky" ještě probereme ale, prý mi s tím něco ještě udělají, nabízel tedy, že nějakou slevu dá... Otázkou je kolik.

 

Jinak možná inzeráty, našel jsem jeden vrakáč v UH - zlínský kraj, mají tam totál rozebrané 3 citigo, ale jejich ceny....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

A nemohl by tu někdo prosím dát seznam map, které jsou v té navigaci od NAVIGONU , myslím ten move&fun obsaženy? 

 

Myslím, jako jestli tam je celá Evropa nebo jen střední...?

 
 

Určitě ji někdo z Nás má, tak to tu může hodit :-) ja nad ní právě velmi uvažuji...

 

 

 

 

 

A jak je to s aktualizacemi? Jsou zdarma a přístupné veřejně, nebo jen za poplatek ve Škodě?

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pravděpodobně i sám odpovím, navigace by měla tedy vycházet z Navigon 70 premium, takže by měla obsahovat mapy celé Evropy mimo Rusko.

 

Ale ty aktualizace...?

 

http://www.navigon.com/portal/cz/produkte/navigationssysteme/navigon_70_premium.html

NAVIGON_70_Premium_Datasheet_CZ.pdf

Editováno: , autor: jurdadavid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tim chtel rict, ze mozna kdyz by sis rekl ve skodovce o nejakou slevu... Treba tam kde je zakoupene prave to citigo... Nevim mno ale 4700 zni dost dobre, kde to maji za tolik prosim?

Nasel jsem ji tady,ale nevím,nemám zkušenosti s tímhle eshopem.

http://www.skoda-parts.cz/predmet.aspx?polozkaID=422

Jinak v autosalonu mi ji taky nabízely za +/- 7000kč

Editováno: , autor: szcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

na ty levné eshopy bacha, pořádně si prolustrujte kdo za nima stojí a jestli třeba na majitele není exekuce apod. V minulosti se na některých eshopech co se tvářili jako že jsou seriozní prodejci (nejen)škoda dílů, schovávali vykukové, co v lepším případě nekomunikovali, v horším shrábli prachy a nic dál... takže opatrně... osobně jsem šel radši za těch 7 do škodovky, dali mi tam slevu 10% za to že mám auto od nich ze salonu...možná to jde i s tou šekovou knížkou...ale hlavně to mám v pořádný záruce a kam případně vrátit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 5 týdny později...

Pardon, mám tu novější V2 je na štítku napsáno. A ještě sem se chtěl zeptat zdali se taky někomu stává, že během jízdy například po nerovné cestě navigace ztratí kontakt s autem a zobrazí se, že se za 30s ukončí. Pomůže vždy jen když domáčknu držák navigace silou do palubovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejnovejsi FW vzdy zjistis po pripojeni k PC ve Freshi ... 

Nekde je spatny kontakt a to bud :

1) prechod drzak - palubka

2) prechod palubka - navi  - nejcasteji

3) uvnitr navi ...

ocisti poradne kontakty na obou stranach drzaku, na palubce i navi ... na drzaku musi byt kontakty pruzne ...

Jestli to bude blbnout i tak, pak oprava navi, to nevim jestli zvladnes ... Kdyztak umim ...

D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 7 měsíců později...
  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Je pravda, že integrovaná kamera může být fajn, ale v Move&Fun máš ještě i jízdní data, nějakej ten budíček k zobrazení, bluetooth konektivitu pro telefon a přehrávač hudby z karty. Kamera samotná se dá sehnat i hodně nenápadná. Já mám staré řešení s nějakou mivue 5xx, mám ji v autě už asi 4 nebo 5 let a ťukťuk, zatím vše ok. Mapy do MoveFun jsou Q2/2019, pokud se nepletu, ale hrozí tu riziko, že další update už nebude, případně to bude chtít nějaký hack či rošádu se soubory v přístroji.

Zvaž co je pro tebe priorita a podle toho se rozhodni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...