Jump to content
jurdadavid

Jak zakrýt plechy v kufru - ochrana před poškrábáním

Recommended Posts

tak to je super, mě to nikdo poslat do ČR nechchtěl, osovil jsem asi 4 prodejce, musel jsem to řešit přes kamarádovu mamku, která bydlí v Něměcku a která to pak dovezla do ČR.

Edited by Aleš_BX

Tak me to srdce neurve :-)

ceny maji stejne jako v CR tak jsme tam pridal jeste par drobnosti a jedno postovne....

ted nemam moc casu abych rezal koberec....a je zima :-)

ke koberci jsem jeste pridal kryt do motoru

https://www.obautodily.cz/skoda-citigo-volkswagen-up-kryt-do-kapoty-proti-hluku-original-10697cz911/?gclid=EAIaIQobChMI85Ll-avp2QIVhcyyCh15igvuEAEYASABEgJQ4PD_BwE

čakat nemusíš, ty pod ten plast nezasahují, také jsem měl napřed hranu, až pak tépichy...

WP_20180310_22_31_52_Pro.jpg

Edited by Aleš_BX

za ty peníze hnus.... originál je úplně jiný šálek kávy, za ty peníze to stojí...

Já bych měl o jednu určitě zájem, ideálně i s nýty, pokud by byly. Myslíš, že by se to zvládlo sehnat do Velikonoc? Že bych se do toho v době volna pustil... :)

Super, tak dej pak prosím vědět, až to budeš mít ověřené. Pokud to drží i nepřilepené, o to lépe, manželka to stejně za chvíli zhuntuje :) Jinak za mě cena OK i kdyby nakonec byla vyšší. Spíš čím dřív to bude, tím líp...

V 29. 3. 2019 na 13:59, chobott napsal:

Pokud by to dopadlo, vzal bych taky jeden kousek. Díky moc.

Jelikož se zatím nikdo neozval, tak jsem to dnes nakonec vyřešil po vlastní ose přes Worldparts. Navíc mi nabídli ke krytu hrany i ty boční tapece (kód Z151NF1308) za relativně rozumnou cenu 826 Kč / sada (2 kusy), což odpovídá i cenám v Německu (viz http://skoda-zubehoershop.de/citigo/innenausstattung/dekor/927/kofferraum-seitenverkleidung-set-fuer-citigo) a nemusím řešit poštovné ani se s tím pachtit. Termín dodání mají 2-3 dny. Nechci jim dělat reklamu, ale dávám to sem pro inspiraci 😉 Až mi vše přijde, tak to nainstaluju a dodám fotky...

Posted (edited)

super, to není reklama, dej sem přímo odkazy, ať znají zájemci kde objednat a cenovku

Edited by Aleš_BX