Přejít na obsah

Paket Dynamic


Hanysek Kocich

Doporučené příspěvky

Ahoj, chtěl bych se zeptat zdejších kolegů, jenž vlastní tento paket a jeli i s obyčejnými sedačkami jestli je ten rozdíl tak velký?

 

Měl jsem teď bohužel možnost mít na týden FII, která však měla sportovní sedačky ze kterých jsem byl oproti svému Rapidu totálně nadšen :) boční vedení, ale hlavně dlouhý sedák který mi podpíral nohy až pod koleny to byla lahoda. FOTO

 

Popřípadě kdyby byl některý kolega z okolí F-M a měl onen paket rád bych si ty sedačky vyzkoušel.

 

Byl jsem v několika zdejších salonech, ale nikde Rapida s tímto paketem neměli :(

Editováno: , autor: Hanysek Kocich
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jestli tu bude někdo, kdo jezdí zároveň s Rapidem co má Dynamic a zároveň také s obyč. sedačkama, aby mohl porovnat. Já o něm také přemýšlím, že bych ho doobjednal k již objednanému autu. Nejspíše ano :) Dynamic má určitě lepší boční vedení - záleží jakou máš postavu a jak moc to oceníš + pokud jsi větší chlapák, tak oceníš že v oblasti ramen jsou Dynamic sedačky rozšířené. Jinak sedačky jsou fakt krásný ( akorát né z pohledu zezadu : ) a vnitřek vypadá jinak, ale na obhajobu těch základních musím říct, že ani ty nevypadají špatně a určitě to jsou nejlepší sedačky co zatím byly ve všech autech, krom Octavie a vejš. samozřejmě... Obyč. sedačky mají podle mě lepší opěrku hlavy, je víc nakloněná dopředu a je pohodlnější si hlavu opřít. No a jakou volit barvu, toť otázka. Obě jsou pěkný, červená je hezčí v obšití ale vzor už mi tak pěkný nepřijde v této barvě a někomu může vadit, že už to bude moc kontrastní. Já nejspíše zvolím šedivou z důvodu usedlosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za reakce :)

 

Díval jsem se do srazů už dopoledne, bohužel mám však pracovní víkend takže nemůžu přijet :(

 

Nejde mi až tak o barvu, ale o tom jak by se mi sedělo, protože ty v té FII byly oproti mým základním v Rapidu fakt pohodlné, jak už jsem psal.

 

Myslím že největší problém by je pak bylo stejně někde sehnat, jedině z bouračky nebo tak nějak, navíc s vyhříváním...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

neco mi unika, ale proc si to neseskladas primo na miru? mam na mysli barvu + vyhrivani. ja mam bily auto a k tomu dynamicy s tim sedobilym prositim a vypada to luxusne. sedi se v nich dost dobre, nesrovatelne s tema obzc sedackama.

 

co se tyce tech radoby hlinikovejch pedalu, to je peknej sunt, jelikoz uz po 10tis km to zacina byt lehce osoupany, zrejme je je to obyc natrenej plast a zadnej hlinik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

neco mi unika, ale proc si to neseskladas primo na miru? mam na mysli barvu + vyhrivani. ja mam bily auto a k tomu dynamicy s tim sedobilym prositim a vypada to luxusne. sedi se v nich dost dobre, nesrovatelne s tema obzc sedackama.

 

co se tyce tech radoby hlinikovejch pedalu, to je peknej sunt, jelikoz uz po 10tis km to zacina byt lehce osoupany, zrejme je je to obyc natrenej plast a zadnej hlinik.

 

Protože už auto mám... Teď hledám jen sedačky s vyhříváním za nějakou pozemskou cenu, ještě jsem v nich ale bohužel neseděl nebyla příležitost, zatím co jsem potkal kolegy Rapiďáky tak měli obyč jako já...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahojte, kolegové Rapiďáci, mám na Vás velkou prosbu byl by někdo z Vás ochoten mi vyzvednout sedačky do Rapidu, v Děčíně? Jedu tam na konci Srpna na dovolenou tak bych si je vyzvedl, ale pán co je prodává mi na ně tři týdny nepočká, a jet tam teď pro ně a pak zas jak pojedu na dovolenou je "plýtvání" mám to totiž 800km  :(


 


Předem moc děkuji za ochotu...  :)


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Jsem jezdil rok s obyč sedadly (30k km)  MR 2013, včera jsem vyměnil za MR 2014 s paketem Dynamic. Protože jsem sedal z auta do auta - mám přímé porovnání:

sedadla - obrovský rozdíl ve prospěch Dynamicu. Jsou tužší, lepší vedení těla. Mám 180 cm a opěrka je akorát.

pedály - no nevím

nový volant - jednoznačný posun

vnitřní osvětlení: konečně svítí při otevření dveří i světlo nad zadními sedadly, ve starém se muselo zapínat manuálně

venkovní osvětlení - světla nepohasínají při otočení volantem

posilovač - je daleko tužší (mně to vyhovuje)

 

Oba Rapidy 1.2 TSi (63 kW) Amb, climatronic, park senzory atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro mě byla opěrka v základních sedačkách trošku více nakloněná, což by mi více vyhovovalo pro opření hlavy, ale i tak je tam diametrální rozdíl, hlavně z Dynamicu nejsem vůbec rozlámanej ani po delší cestě.

 

Když to porovnám se sedačkama v F1 nebo F2, tak Dynamic je někde jinde a i základní sedačky v Rapidu jsou také o dost lepší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem obesel nekolik showroomu a svezl se s dynamic sedackama. S normalnima taky ty ma kamarad. Za me jedina nevyhoda je vzhled zezadu ale to neresim protoze tam nesedim :-)

Ja jsem resil jeste jednu vec, chtel jsem cernou dekor listu na palubce takze pro me i tak plus.

Sedi se v nich mnohem lip, sedak delsi ale bohuzel nemaji..

Zam me jednoznacne ano

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za poznatky :) Díval jsem se do bazaru, no jak to říct, nechci je zadarmo ale dát do nich 11 000,- se mi taky nechce, navíc email prodejce, je takový docela nedůvěryhodný... Nějak na ně nespěchám mám na čem v autě sedět tak uvidíme co se ještě naskytne. Ještě jednou díky všem za poznatky :) Osobně jsem v nich seděl jen jednou a to ještě ve stojícím autě, obcházel jsem prodejce v okolí, ale nikde je neměli, pak jsem byl ale v Českém Švýcarsku tak jsem se stavil přímo do MB vedle muzea, tam měli SB v červené se style plusem, musím říct že ta prosklená střecha je vážně paráda, ale tak pro pasažéry na zadních sedadlech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...