Přejít na obsah

Paket Dynamic


Hanysek Kocich

Doporučené příspěvky

Přední mám, myslel jsem samozřejmě tu zadní, a tu využívám když se nechám dovážet z různých akcí společensky unaven :) ale nejčastěji při převážení delších věcí, ta díra přes ní do kufru se mi už několikrát hodila, hlavně v zimě :)

 

No co už, nezbývá než dál čekat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Čaute chalani. Ak by ste niekto vedeli o športových sedadlách do Rapida, dajte mi vedieť  - poliak.peter84@gmail.com, +421915798527. Je mi jedno akej budú farby, či budú s výhrevom, alebo bez a či budú len predky, alebo aj zadok. Ideálne ak by boli kompleť a s výhrevom. Ďakujem

Editováno: , autor: Jupol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak po nejake dobe pouzivani dynamic sedacek jsem zjistil ze mi velice chybi bederni operka

Vzdycky kdyz jedu z prace ( cca 40 min) boli me zada ( predtim peugeot 306 a v pohode)

Normalne mi to nevadi, a nejsem hornik pro rypaly :-) 2/3 dne sedim 1/3 chodim v praci

Sedacka proste nuti zada do kulata a ja bych potreboval sedeť rovne

Nemate nekdo podobnou zkusenost? Dam si tam asi polstarek nebo nejakou uni operku ale nebude asi sranda neco vybrat

Jinak jsem s nima spokojen, jsou to supr sedadla a hezky ( jo a jeste se blbe nastupuje ale jsem mladej, nevadi mi to)

Samozrejme uz jsem premyslel jak asi pridelam diteti dozadu drzak na tablet atd ale holt vsechno ma svoje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik, na sedivych je to nenapadny

Ja mam cerveny..

Ale i tak bych to zkusil

Kde presne jsi kupoval?

Dik

Jeste me napadlo kdyby slo nedestruktivne sundat potah operadla ze by tam clovek mohl dat kus vhodny pěny pod calouneni a nebylo by to videt vubec

Ale nevim jak je to s tim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...