Přejít na obsah

Paket Dynamic


Hanysek Kocich

Doporučené příspěvky

ahojte, chcem sa opytat akym sposobom cistite zadnu cast sedadiel z paketu Dynamic napr. od kopancov. Toto povazujem ako velke minus oproti predoslemu autu, kde zadna cast sedadiel bola do 3/4 z kozenky. pozeral som na nete aj rozne chranice, avsak vsetko su robene na upevnenie pod opierku hlavy, rozmyslal som nalepit nejaku priehladnu foliu,  skusal niekto nieco podobne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My tam máme kvůli dětem něco co se jmenuje "Diono stuff'n scuff" a můžu doporučit. Teda na jedné sedačce, na druhé je jiná varianta od téhož výrobce, s kapsami, omylem zabalená do téhož obalu, a ta stojí za prd. Ta první je širší a na obvodu má drát, který tomu dává tvar.

Sedačku po okopání od prcka nanejvýš vykartáčujeme. Dokud je sucho, tak to snášíme dobře, v zimě se ještě uvidí. Rozhodně bych tam ale nic nelepil, je to auto a má to sloužit (a během toho pěkně vypadat). Přinejhorším to nechám jednou za čas vypucovat nějakou firmu co čistí interiéry, zas taková darda to není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 rok později...
  • o 1 rok později...

Přemýšlím že bych u Rapida udělal poslední větší úpravu a to přidal vyhřívání sedaček. Jen přemýšlím jestli dodělat do stávajících nebo koupit sedadla s vyhříváním z paketů Dynamic. Na kratší trasy mi ty běžné vyhovují, ale mám lehce přes 190cm a mají krátký sedák a na moji bolavou bederní páteř žádnou podporu, takže víc jak dvě hodiny za volantem je pro mě utrpení, jsou v tomhle směru tyhle lepší ? Hlavně co se týče podpory zad ?

Editováno: , autor: Malarkey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...