Přejít na obsah

Sedačka sedák


lukas513

Doporučené příspěvky

To je dobrý, to se mi líbí, takže jen tam tu sedačku dostat a zpět se o nic nestarat, zpět doručí zdarma po celé ČR...

Já potřebuju opravit to boční vedení sedáku. A to tam cenu mají:

RENOVACE VLOŽKY SEDADLA ŘIDIČE - CENA 500 KČ

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 roky později...

Hoj,

 

ozivuju toto tema, existuje nejaky "sedackovy doktor" na jizni morave? O co mi jde predevsim: mam kozene sedacky - svetla kuze - a adova opera ma tvorit takove tri polstarky. Automa uz vyssi porci km za sebou a tak jsou splaskle a zadova opera uz neposkytuje takovy komfort jako by mela. Tudiz mam tri moznosti bych rekl:

 

1, zajet do autorizaku, nechat tam to stejny co za co jsem koupil auto - nerentabilni

2, DIY - neni moc casu a z kuze mam respekt, dvakrat jsem si opravoval vystylku sam (Opel Omega - tam sli sundat plastovy zada a bylo to sup sup)

3, dat to nekomu, kdo vi co dela a ma praxi

 

Na internetu jsem nasel, ale vsechno v cechach. Nevi nekdo o nekom? A sorry ze nepisu s diakritikou, pracovni stroj mi to nedovoluje.

 

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Tak sem se pánové jal do "repase" opěradla. Tak si říkám fajn, dílenskou příručku mám, čas a garáž taky. Vercajk na místě, jdu na to. Odmontovat sedačku a oddělit opěradlo od sedáku bylo na pár minut. Uvilnit vertikální napínací dráty přední části sedáku taky. Chtěl jsem "vysléct" celý potah, ale tady DP zklamala. Když sem viděl, co bych musel vše vyháknout, tak mě jímala hrůza. Už jsem to dělal na oktávce, kde sem dodělával el. sicnu, ale to byl hadr, ke kůži musí mít člověk trochu respekt, tak sem to nechal tak. Nakonec se mi podařilo zrepasovat zádové polsštářky molitanovou výplní. Jenže ... jenže já vůl sem si až dneska ráno uvědomil, že sem molitan dal NAD vyhřívací vložku :) Takže co nevidět repete. Dělal to už z vás někdy někdo? Mám najeto 327tkm a celokůži, takže mě příčné dráty už tlačili dozad, jak ty polštářky byly splasklé. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nu, tak mám hotovo, díky za hint ohledně stahovacích pásek. Dobrá zpráva je, že zádové opěradlo lze pěkně udělat i v autě, bez demontáže sedačky. Jen jsem to chtěl zkusit, ale pro klidnější práci doporučuju sedačku ven - i s odpojením baterie je to práce na 5 minut.

 

Nicméně, sedadlo pohodlené, netlačí do zad, i po 1 a 1/2 hodině bez únavy, super. Co mě ale začíná "trápit", je kůže. Mě se totiž potí prdel i na hadře a celkem se bojím léta - i přes klimu. Začínám se poohlížet o polokožených nebo hadrových světlých sedačkách. Černých je hodně, ale ve světlém interiéru by to vypadalo jako pěst na oko. Tu svoji světlou celokůži i s výkolpným středem spolujezdce, vcčteně ovládání ze zadní loketky bych pak dal k dispozici. No, kdyby někoho tento bártr zaujal, nebo viděl něco podobného jak v tomto nebo v tomhle odkazu, tak písněte. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...