Přejít na obsah

Spodní kryt motoru pro 1,2/TSI a 1,4/TSI


statik_08

Doporučené příspěvky

Od víkendu kryt namontován, s nájezdy se to zvládnout na dvorku za chvilku. Ulevilo se mi, že jsem nemusel nic sundavat, s tenkou rukou a trochou šikovnosti se to dá zvládnout bez vyndavání mlhovek nebo tak něco. Za ten pocit sucha a bezpečí tech patnáct stovek stojí :-D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 4 měsíce později...

Zdravím. Měl bych prosím dotaz, zda někdo z odborně zdatných na tomto fóru by mě mohl poradit, zda tento velký kompozitní kryt motoru /číslo ETKA : 5E0 071 608 /, je určen výhradně pro předfaceliftové verze Škoda Octavia III. v benzinové motorizaci, nebo je kompatibilní / stejné číslo dle ETKA /, i pro pofaceliftové verze Octavia III. Škoda Octavia III., 12/2017, liftback, 1,4TSI/ 110.kW. Vůz vybaven již z továrny nezávislým topením WEBASTO.

Děkuji předem za veškeré Vaše informace...IN.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdravím. Prosím, mohl by zde někdo z uživatelů pofaceliftové verze Škoda Octavia III. , benzínové motorizace 1,4TSI/ 110.kW, manuální převodovka,verzi s  továrně nainstalovaným nezávislým topením WEBASTO, kteří již mají namontovaný velký kompozitní kryt, zda by se zde mohli podělit o své zkušenosti s montáží, případně, zda by jste zde mohli zveřejnit nějaké fota tohoto  nainstalovaného krytu na autě. / ŠA u tohoto originálního příslušenství uvádí / 5E0  že není vhodný pro vozy s nezávislým topením /...Děkuji Vám za všechny Vaše postřehy...

S pozdravem I. N.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.

Předpokládám, že tento kryt si tam z výroby měl díky tomu, že na voze byla jako příplatková výbava paket pro špatné cesty, v rámci které tam byl i ten kompozitní kryt. Škoda, že mě to nemúžeš nafotit, docela by mě to zajímalo, jak je to zespoda sesazeno...

Děkuji za informace...

S pozdravem I. N.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...