Přejít na obsah

chipování 1,6TDI 77kW


signoflife

Doporučené příspěvky

Ahoj všem, dostal jsem od známého tip na chipování motorů na http://www.autochip.eu/cz/chiptuning/tabulky/skoda/skoda-octavia-2-16-tdi-cr-105-hp/

Máte někdo zkušenosti s chipem tohoto motoru? Parametry nevypadají špatně a pokud by to znamenalo ještě zachování životnosti motoru, docela by to stálo za zamyšlení......

Editováno: , autor: signoflife
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš dobré znamé, asi jako já... Jednou mi byla doporučena známým jeho kamarádka, antibiotika jsem žral 3 měsíce a do dneška, když někam přijdu, tak jsem zdraven větou "máš to hezký, hlavně si to neškrab" :kol-28:
Ale to je nic, proti týhle firmě, to ti opravdu nedoporučil moc dobře. A za 2. což je důležitější, tak v III okině je nová generace jednotek, které jsou prozatím neupravitelné a jestli někdo tvrdí opak, tak lže!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, volal jsem tam a tvrdili, že je to stejné jako OII. Asi potřebovali hejla, který se nezaptá jinde a hned jim poběží zaplatit. Anebo jsem narazil na někoho, kdo o tom ví nic. Mezitím jsem tady na fóru také našel několik zmínek o této firmě, které pozitivně nezněly. Myšlenku zatím odkládám.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

už nemusíš rozdělávat jednotku?

To už jsem nemusel i za tebe, ale není problém s rozděláním a vrácením do origa. Nyní už umím i klon.

Virtual read se kterým se všichni prsí jsem praktikoval již před dvěma roky. Viz přepis jednotek.

a děláš i ty nové TFSI benziny?

Flasher který používám nepodporuje, a metoda zápisu kterou používám je dobrá na pokusy, ne do provozu.

Myslím si však, že během měsíce padne i toto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Minulej týden jsem absolvoval chip u autochip.eu. I přes ne moc lichotivý recenze na netu jsem do toho šel a rozdíl je vážně znatelnej... 

 

+21kW, +67Nm je slušnej rozdíl... úsporu paliva zatím moc nepociťuju, asi to žere o trošku míň... každopádně už od 1200rpm to pěkně táhne, takže za mě rozhodně doporučuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím,

máte někdo osobní zkušenost či reference o chipu u firmy Xtuning? Firma působí seriózně a hlavně tak, že ví co dělá. Libí se mi také možnost doživotního přehrání SW a poskytovaná záruka a zvýšení výkonu na 96 Kw, které nabízejí, mi přijde tak akorát. Nebudu lhát, o chipu u této firmy uvažuji hlavně kvůli tomu, co jsem o nich již dříve a dnes ráno viděl reportáž v Autosalonu. Tak jestli je skutečně tato firma dobrá a o něco vyšší cena za chip odpovídá kvalitě, nebo si jen umí zařídit dobrou reklamu... Předem díky za reakce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...