Přejít na obsah

chipování 1,6TDI 77kW


signoflife

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Znalce bych si chtěl vyfotit do sbírky.. Jestli je mezi 1800 až 4100 malé spektrum otáček, tak si to si pan znalec popletl s F1. Klidně rozdílový graf zveřejni a jméno tohoto  také. Nebo je to přesně člověk, co řadí podle budíkového manuálu.  V rozsahu 1200 až 2000ot  tak jak někteří řadí, si úpravu užije opravdu jen těch 200ot.  Ale to už je o demenci a ne o znalectví.

 

Ještě přidám graf , našel jsem , asi jde o toto.post-8354-0-47473800-1442931862_thumb.pn

Editováno: , autor: motorpower
  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chcem vidiet bezne soferujucich ludi kt. drzia tento motor permanentne v rozsahu skoro 4000otacok. Ja jazdim na 2000 aby som ho netrapil podla toho co mi ukazuje on. Neviem si predstavit pravidelne vyuzivat spektrum otacok do 4000 na beznu pravidelnu prevadzku. Pritom nejazdim ako dochodca.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a proč pernamentně, v běžných situacích nejde využívat stále 100% vykonu, nebo si myslíš že to uživatelé lamborghini, ferrari dělají??? hold asi nechápeš pointu. Si myslíš, že trápíš motor když ho vytočíš v zahřátém stavu? to sou zase pohádky.... ale klidně si v nich žijte, já se budu smát dále.

 

Trošku si přečti taky třeba článek od Vaculíka ve světě motorů, co dělá ježdění na nízké otáčky(1200-1500 otáček jako to plno lidí dělá)...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidé na svých webech uvádějí lecos. Ale tenhle blábol nemohl z motoráře vypadnout, nebo je ještě varianta, že jsi to špatně pochopil.

 

Dám ještě jednu ukázku  z webu. Dej odkaz na web, opravdu by mě zajímalo co nabízí.

 

 

  • - chiptuning může při vyšším počtu najetých kilometrů dodat vozu zpět sílu, kterou za léta užívání ztratil       / to je úžasné!!

A těchto hovadin jsou weby plné. Záleží na každém jak zapojí mozek a vyhodnotí takovéto "informace"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
V ‎2‎.‎10‎.‎2015 na 21:02, Patrik1971 napsal:

A mame aj hodnoty,na ake sa podarilo 1,6 tku s dsg naladit?

Si odcitujem sam seba :kol-142:

Dnes upravene a odbrzdene u overeneho TDI fun-a.Osobne sme sa dohodli kvoli dsg na takej light uprave,co aj myslim celkom slusne klaplo.Ten chlap fakt vie co robi,diky :worthy

271,71nm a 135,35 ps su pekne a aj citelne parametre.Par dni pojazdim a zhodnotim.

 

Editováno: , autor: Patrik1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě dej vědět, koukám po tom už nějaký týden, ale pořád žádná reálná zkušenost (nebo se nikdo zatím nepodělil o fakta) ... Z v"ýběrovky" mi taky vypadl TDI fun, i když ho mám docela z ruky ...

Editováno: , autor: geish@
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My to nedalo a isiel som trochu pojazdit.Doteraz som si nikdy nevsimol,ale prevodovka pri kick downwe dokaze podradit aj o 3  st smerom dole a raketovo vystartuje.Fakt prekvapive.


Mam aktivny laptimer z RSka ,tak som testol zrychlenie.Zimne 16tky a nie idealne pocasie vonku to skresluju,ale som odpadol.V serii 0-100 za 10,7s,teraz za rovnych 9 a s esp v rezime SPORT za 8,8,co je zlepsenie o skoro 2 sek a to som fakt necakal.


A ako sa ta prevodovka na to adaptovala,fakt radi neskutocne rychlo a efektivne,fakt neuveritelne.V klude pri pasivnej jazdi to tam nasuka a hotovo.Ked sa na nu v extreme tlaci,kludne tam tu rychlost podrzi do toho max krutiaku pri 3500-3800 otackach a az potom preradi.Fakt dobre.


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

tak samozřejmě jsem četl všechno, jen příspěvek je 2 a půl roku starej a dost se toho mohlo změnit od té doby...proto jsem koukal na webovky  a jelikož tam na stránkách nic není, ani základní údaje, jen cena, napsal jsem sem, takže @Aleš_BX  děkuji za poučky o hledání, jak  vidím bylo zde lepším řešením  poslat SZ přímo @Motorpower a mohl jsem si ušetřit tohle číst a komentovat.....

 

@Motorpowerje li graf z 11/2014 stále aktuální, nemusíš nikam nic nového samozřejmě dávat...díky

Editováno: , autor: cz pida
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...