Přejít na obsah

Vybracia volantu


vonsakjakub

Doporučené příspěvky

Cavte chalani takze uz somto tu riesil s janemsupem a na nic sme nedosli mam taky problem u supa 1 pocas jazdy mi vybruje alebo lepsie povedane pocutijem dost velke chvenie na volante citim to strasne v rukach ako sa mi chveje volant a vybruje je to hrozne neda sa na tom ani jazdit a neviem vobec cim to je capi riadenia mam nove vymene a aj vsetky ramena klby capysu nove od znacky SWAG neboli lacne vyslo ma to dost penazi mam aj nove sylenbloky motora nova spojka proste komplet cely predok novy robil som komllet predok a vybracia volantu ma serie na tom a neviem teraz rozmyslam ci to nema dosledok ze mi odchadza servoriadenie tjs hrebenove riadenie lebo mi aj vraveli ze to moze bud homokineticke klby ale tie ma tiez nove a co su vnutorne homokinetaky tak tie nemam menene ale to vplyv na riadenie nema takze teraz neviem co a kde sa ma obratit co mam kde hladat a kvapalina serva je v ok polohe neubuda jej a ani nikde netecie zeby bola prasknuta hadicka tak neviem a dufam ze som dobre popisal problem inak to asik neviem

 

 

ak ste nepochopili tak pocas jazdy citim na rukach ako mi vybruje volant proste vybruje mi pod rukami a mam aj nove gumi s diskami tak nimi to nebude tiez

 

sorry ale inak to popisat nevim

Editováno: , autor: vonsakjakub
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked vam poviem tak isto ma zimne gumi asik rocne a robi mi to aj na nich aj na zmnych gumach mi to hadze ako i na letnych a aj ked som mal gumy continental tak mi to robilo a aj ked ma teraz gumy dunlopy tak je to to iste takze kolesami to nebude a vyvazovali sa hned pri kupe lebo som kupoval od jedneho predavajuceho aj gumy aj elektrony a nieje to ziadna cina vsetkovyxroba deutch a tlmice som kupoval asik pred dvomi rokmi znacki bilstain a spruziny mam od vyrobi este neboli menene 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo pánové. Kupříkladu takový Vraník (český protektor) je pneu (dá-li se to tak vůbec nazvat), které prostě ideálně vyvážit nejde. Na nový disk to po nás chtělo 250 gramů závaží :kol-44: . Sranda je v tom, že když se podaří nakonec takový protektor vyvážit, stačí pár stovek kilometrů a je to zase rozhozený. Takže je docela dost možné, že sice Jakubovi kola vyvážili, ale zase se to rozkoplo. Možná aušus gumy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska som bol este raz na geometrii a neuverite ako to dopadlo hrozne predok je cely v prdely a najhorsie na tom je ze v servise mi povedali ze sa to neda urobit neda sa to dat do vlastnej polohy ako to ma bit tak to ma milo prekvapilo :kol-29:  takze teraz neviem co a kde to mam dat urobit prikladam vam aj obrazky s geometrie vysledok 

 a prikladam aj obrazky ako ma namontovane capy na tyci to ked som vydel tak som mal dost hosi poradte mi akoto mam dat na svoje miesto elbo ma stoho picne v servise mi s tim nevedeli nic urobit a serie ma to riadne a horise na tom je ze vybracie stale pretrvavaju skusal som aj ine kolesa s gumami ale aj tak mi vybruje ten volant.

 

akurat co mi urobili na geometri je zmiehavost a kolesa mam ako na tatre predne a tak neviem co s tim a vraveli mi ze mam napravnicu ohnutu alebo nieco tam ale ja som buracku nemal a ani nic podobne takze v chybe napravnice to urcite nebude kuknite sa mi nato dikes

post-86134-0-71083800-1399919044_thumb.j

post-86134-0-31557800-1399919057_thumb.j

post-86134-0-13533100-1399919068_thumb.j

post-86134-0-84149500-1399919082_thumb.j

post-86134-0-10492700-1399919095_thumb.j

post-86134-0-39857200-1399919107_thumb.j

Editováno: , autor: vonsakjakub
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a este dneska som bol prevazovat kolesa pretoze ked som prutko zabrzdil tak mi strasne zacalo trhat, vybrovat volantom tak som si mysles ze je to tym ale po vyvazeni kolies som sa prekvapil ze to tim nebolo a teraz rozmyslam ze dufam nemam zle alebo pokrivene kotuce alebo nieco okolo toho brzdy som menil asik pred rokom a pol a su este polovicne a znacka je brembo  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

auto urcite nebolo burane lebo som to bral od znameho a pred vymenou capou  to takto nevizeralo a jedine co sa mi stalo tak viem ze som raz vysiel na nejaky obrubnik a bola to dost riadna rana tak ci to aj tim emoze bit ale neviem  a co bi ste mi poradili co treba tam vimenit ale zeby toto robilo vpliv na ten volant?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To samozřejmě má vliv, a to hodně moc. Je to hnuté jako prase, ale vůbec se mi nezdá, že na nápravnici. Jako by to hlavní spodní rameno bylo delší. každopádně to musí dělat brajgl jako prase. A to na první pohled je vidět, že ty ramena tam nejsou dlouho. Nějak se mi to celé nezdá, při takovém odklonu by ta najebaná nápravnice byla vidět. Nejideálnější je, kdyby sis půjčil obě spodní ramena (třeba u nějakého prodejce) a porovnal přesně s těmi Tvými. Ty zadní ramena jsou totiž do takového oblouku. Pokud by to byl nějaký aušus, což by mohl být (třeba Starline), tak bych docela věřil tomu, že ty zadní ramena nebud mít ten správný oblouk (budou delší), nebo je tam nějaký ZK (zásah kutila). Zkus si obě ramena půjčit u prodejce nebo na vrakárně a porovnej to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

supe ale nic nevidim tam ohnute aj som si to meral skusal a nic vobev a mam stare ramena doma nehal som si ich tak to porovnam ale nemyslim si ze bi bolo dlhsie ked prava strana sedi a lava nie ale skusim to zajtra premerat s druhimi a uvidim no a to ti poviem robi to iny bajgl a znacku co som kupoval cely komplet tak je to znacka SWAG Made in Germany tak si myslim ze to nieje ausus ked som zato dal 430e ale chyba sa urcite mohla stat ze tam dali dlhsie ale zajtra to urcite premeram a hej robili mi to v servise a tiez sa cudujem ako to tam mohli namontovat ked to je tak krivo hruuza uvidime zajtra co to povie

 

A este som rozmislal ci nahodou ta torzna tic ci co tom tam je pod celym autom asik stabilizacna ci niehe aj ta prihnuta dnu ale co ked na nej nevidim ziadny naznak poskodenia ale uvidiem ozvem sa zajtra co a ako

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...