Přejít na obsah

Tažné zařízení


chleidy

Doporučené příspěvky

Mám tažné zařízení z Náchoda http://www.svcnachod.cz/tazne_zarizeni/skoda/octavia/2563/ k tomu el. instalaci bez přípravy z výroby na 7kolík. Cenu za práci nevím bylo to účtováno dohromady z ostatním co mi dělali. Hf sada, zabezpečení, potažení folií celé auto atd. Dělali mi to zde http://www.sysel.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Ahojte. Ťažné namontované zn. Galia, bajonetové prevedenie. Cena s montážou 226,-EUR. Veľká spokojnosť. Chladenie som nemenil, ostalo to pôvodné. Podľa technika skôr majú problém s 1.6 TDi že pri väčších záťažiach nestíha dochladzovať motor. Aj tu som čítal, že dosť často beží ďalej ventilátor po odstavení auta u 1.6 TDi. U mojej 1.4 TSi som nepočul zvuk ventilátora ani raz po odstavení auta. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cena super , za tie peniaze je to skoro neuveriteľné lebo odnímateľná Galia + can bus elektrika stojí cca 200€ , buď máš prácu zdarma alebo si fakt top zákazník 

 

 

škoda tej gálie že trčí pod auto a na Octavii , hlavne OII človek večne chytá o zem , k prevedeniu elektriky sa vyjadrovať nebudem , ale za tie peniaze to poslúži 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie nebol to sponzorsky dar. Mal som 2 ponuky a u oboch bola cena za montaz 35,-Eur. Za necele 2 hod. bolo vsetko hotove. Elektrika nie je origo, ale u nas v Skodovke montuju tu istu elektriku s taznym Galia (okrem originalu). Vopred som mal vsetko preverene. A netaham vozik denno denne....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Koupil jsem 8 měsíců starou O3 combi 1.6TDi. Je na ní prodloužená záruka 4roky/120tis km. Chtěl bych domontovat tažné zařízení, dnes mi v autorizovaném servise Škoda řekli, za 17tis, což mi přijde hodně přemrštená cena, když na netu http://taznazarizeni...product_id=3222 to dělá s montáží za 8tis.  Je možné ho namontovat a neztratím záruku? Nebo musím u autorizovaného servisu? Dík za odpověd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Problémové ? No nesvietia a nefungujú ako majú , nevie o nich alarm , kontrola žiaroviek , ESP ani celá palubná sieť , po vyhodení smerovky cvakajú ako sprosté , nevedia svietiť cúvačkami , prípadne obomi hmlovkami a celkove tie 7pin zásuvky majú nevalnú životnosť .. o spracovaní železa samotného , trčania pod nárazníka , neodnímateľnosti a nemožnosti odložiť guľu ani nehovorím ... jediné seriozne aj seriozna elektrika okrem originálu je Westfalia , akurát tam je cena väčšinou úplne rovnaká ako za originál diely ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, moc hezký :kol-18:  Já nechápu, co má kdo potřebu pořád něco vymejšlet... Koupím origo tažné i s origo elektrikou za 8.200Kč, např. tady 

http://www.cc-autodily.cz/tazne-zarizeni-8

http://www.cc-autodily.cz/instalace-elektricka-11

 

Montáž zvládne i cvičená opice, jen to finální zapojení elektriky je trochu oříšek, ale na to se vždycky najde nějaký odborník v okolí, příp. 1 hodina práce v autorizáku a mám po starostech, vše origo a hlavně 100% funkční. Nechápu proč si tam někdo cpe vyfikundace buď o 2.000 levnější nebo dokonce i dražší,  se sotva čtvrtinovou funkčností  :kol-32:  :wallbash:  :wallbash:  :wallbash:  :kol-44:  :kol-44:  :kol-44:

Editováno: , autor: maverick1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak dlouho bys chtěl cca 10 pinů zapojovat??? Dělal jsem před 2 týdny a bylo to na hodinu a půl přesně. A to si na tom Ferda25 dal extra záležet a dělal pár věcí navíc. Bavím se o tom, že si člověk sám provede komplet montáž, což opravdu není nic těžkého, je k tomu super návod a nechá si jen udělat zapojení elektriky do palubní sítě. Pokud se na to necítí. Montáž tažného a natažení elektriky jsem si dělal sám a za max 5 hodin hotovo. V životě jsem žádné tažné nedělal, Octavii jsem žádnou nikdy nerozebíral a mechanik nejsem, ani rukama se neživím. Takže 100% amatér...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

... To sis nechal dodělat ?... Jsi spokojený ?... Já mám teď vyčíhnutý karavan, má hmotnost 1190kg, takže podle specifikace by neměl být problém....jenom se tu ještě nikdo nevyjádřil k tomu jestli tahá karavan, nebo jestli ho TSI bez problémů zvládne....

Editováno: , autor: chleidy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Už vidím, jak se jednoduše zapojují vodiče do BCM, tak jak se to má. I s nátáhnutím vodičů od zadu. To je ten největší pakec.  železo dá člověk do hodiny, ale zbytek se táhne. Nakodovat všechny jednotky, motorovou,  ABS,  couvací, BCM, tažnou,-to u origo. Neorigo je jednodušší, ale auto v nedostatečném kodování přichází o určité funkce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...