Přejít na obsah

Tažné zařízení


chleidy

Doporučené příspěvky

  • o 9 měsíců později...

No ja jsem to popravde poprve vubec nedal, a po druhe poprosil kolegu, co si libuje v tech obtahlych cyklotrenckotech s vycpanejma koulema... tudiz montuje a demontuje jednou rukou, s prstem v nose a jeste u toho hustolkou krute fouka galusku sveho cyklokola.

Potreti jsem to nezkousel, pac jsem se zacyklil s tim klickem, zda tam ma, nema byt, ci so s nim je potreba delat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Martin.sv napsal:

LiveBomb: nevim, ale proc nezkusit toto tazne??

 

http://tazna-zarizeni.vapos.cz/novinky/autosalon-extra.html

 

vypada to lip, jak original, i kdyz ja zastavam nazor, ze neni nad original. Zda jde i na Scoutika, nevim, ale poptej se u AutoZitka, kde to montuji. 

Protože to není díl koncernu. To z Golfa mě zaujalo tím, že je elektrické.

 

Před hodinou, j57 napsal:

Co přesně znamená položka "příprava pro tažné zařízení" v konfigurátoru?

Natažená elektroinstalace a jednotka tažného v kufru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Martin.sv napsal:

Pry tomu jiz nekolik let neni!! Ze by auto melo lepsi prevodovku, chladic a alternator, diky taznemu!!

 

O převodovce jsem nic nepsal.

Ale jinak citace z konfigurátoru OIII

" Při objednání tažného zařízení přímo z výroby jsou vyšší zátěži přizpůsobeny alternátor,
akumulátor, ventilátor a chladicí systém, a dokážou tak zaručit správnou funkci vozu při tažení přívěsu s maximální povolenou hmotností. "

Takže u přípravy to patrně nebude, ale při tažném z výroby to pořád platí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ajo, a ja si rikal jak neuveritelne silnej musim ten chladici system mit, kdyz je venku minus 5, ja mam tazne za milion penez a vozidlo se immrvere dochlazuje...

 

rikal jsem jim v SA, co to je za herku. Prej je to standarni. Zeptal jsem se, zda uz jeli v necem co ma 5xtolik koni a tri krat tolik valcu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 6 měsíců později...

Zdravim,

 

řeším aktuálně podobný problém jako @Tomas1976, pořídil jsem OIII s originálním snímatelným tažným zařízením, ale předchozí majitel k němu ztratil oba klíče. Několik zámečníků mi poradilo zámek na prasáka odvrtat, ale než se do toho pustím, není nějaká snazší a šetrnější možnost? O zachování zámku mi nejde, ten pořídím nový, ale spíš abych vrtáním nezprasil i tu plastovou páku. V autorizáku jsem se poptal a tam mi poradili taky odvrtat... Případně, nemá někdo kontakt na šikovnýho zámečníka z Prahy a okolí, kterej by pár tahy šperháku odemknul tenhle zámek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Ahoj, dívám se po nějakém zánovním autě a dost mě láká O3 po faceliftu - v podstatě loňské vozy z ročních vozů Škoda. Zajímalo by mě, jak je to u Octavie s doděláním tažného, pokud auto nemá ani přípravu z výroby. U Scaly je to prý už nemožné. Platí to i pro Octavii? Nechci za tím tahat vozík, ale dávat tam nosič na kola.

 

Tušíte někdo prosím, jak to je? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, vloni v létě jsem kupoval roční O3 combi v rámci programu Škoda auto plus. TZ jsem si nechával dodělávat přímo ve Škodovce, kde jsem kupoval (Litoměřice) a dal jsem za něj (TZ bez auta, teda TZ na autě, ale cena bez auta) cca 16 000 Kč, vč. zápisu do TP (klasické pevné, nesklopné). Příprava na autě nebyla. Pokud si to necháš udělat někde mimo škodovku, určitě to bude levnější, ale bez záruky, že vše bude fungovat, jak má. Je potřeba, aby to auto, když tam něco zapojíš na TŽ o tom vědělo nejen kvůli světlům, ale např. parkovací senzory atd., takže bych moc nevymýšlel a nechal to udělat tam, kde máš jistotu, že ví, co dělaj, i když to není úplně levná prča.... já osobně to také používám na kola.

Editováno: , autor: Gerulaitis
chybka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...