Přejít na obsah

Tažné zařízení


chleidy

Doporučené příspěvky

Tak jasně, je to jen otázka priorit a jestli si u vás na vesnici vemou na triko, že budou zasahovat do auta v ceně půl míče, na který bude pravděpodobně platit ještě několik let záruka. Je to každýho věc kde a za kolik si to nechá udělat. Kdybych si to chtěl dát na 10 a více let starý auto, asi bych si to taky nechal udělat někde na vsi za sedmičku. Z dotazu jsem ale pochopil, že se  jedná o zánovní auto (pravděpodobně v záruce), kde takový zásah může znamenat ztrátu záruky a nefunkčnost některých fičur.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar pani.

 

Chcem si nechat namontovat tazne zariadenie oridinal Skoda.

 

Problem je ze jeden predajca mi tvrdi ze potrebujem aj diel 5E0055204A.

Iny predajca tvrdi ze potrebujem len 5E009155 a 5E0055204.

 

Vedel by mi niekto povedat ako to vlastne je?

 

Vopred dakujem

 

Moje VIN TMBAJ7NE4K0173750BAJ7NE4K0173750MBTMBAJ7NE4K0173750AJ7NE4K0173750

Editováno: , autor: SniperWolf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Kolonku v techničáku má každé auto, ovšem některá ji mají prázdnou a pak TZ nelze domontovat. Není to tím, že by nebylo kam, nebo že by nešla zapojit elektropřípojka.
Je to tím že ti to prostě na úřadě nezapíšou do TP, když tam nejsou hodnoty.

Editováno: , autor: spof
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
V 30. 11. 2020 na 12:11, centris610 napsal:

trochu update ví tedy někdo jak to je s TZ zda dodělat jde nebo už nejde u O3 po FL, které nemají přípravu ... ? některá auta ted nová co prý nemají přípravu, nemají už ani v techničáku kolonku na to a dodělat ani nejde, nevím zda se to teda týká octavky ...

 

Jde, dodělával jsem na OIII RS facelift, viz. můj příspěvek na druhé straně tohoto vlákna. Přípravu jsem neměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Problem s instalaciou tazneho zariadenia je v tom ze mi az po instalacii v origo Skoda servise bolo povedane ked som reklamoval problem so zvukom Canton ze toto je pozadovana vlastnost zvuku Canton s taznym zariadenim. Takze sa momentalne snazim zistit blizsie informacie a ci je toto vobec mozne. Moj problem je v tom ze presne po instalacii tazneho zariadenia mi zvuk zo zadnych reproduktorov pripada neskutocne orezany az plechovy. Takze teraz lutujem, ze som si to tazne nechal doinstalovavat. Superb 3 combi 2018.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 5. 2020 na 11:31, LiveBomb napsal:

Tak ono nové, škodovácké, stojí cca. 8. s elekrikou skoro 12. A originál lze zapsat i bez typového listu - pokud je čitelný "výrobní" šťítek.

... toto tesat do kamene, a pak tím šutrem umlátit úřednici "dopravky" v raději nejmenovaném městě ... se tu rozepíšu když už .... koště po mě chtělo doklad že kde jsem to koupil, i když byl "typový list" (klasická A4 škodovky) i kontrola z STK... náležitosti splněny, ale baba jak zaseklej gramofon. Nechápe že na doklad o koupi nemá nárok, že si nemůže vymýšlet co ona chce. Jak se říká - zabit málo. Musel jsem na jiný úřad, kde to bylo raz dva a bez problémů. Na babu ale podám stížnost.

Editováno: , autor: gekk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Zdravim, stalo se někomu z Vás, že jste měli zaseklou uvolňovací páku tažného? Zkusil jsem jí rozhýbat, ale ani s ní nehnu. Zkusil jsem vyndat zámek, ale páka je pořád zaseklá. Nezkoušel jste někdo tažné opravit?

Editováno: , autor: vosa88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...