Přejít na obsah

Superb 1.9tdi 85 kW vs 96 kW


greensuperb

Doporučené příspěvky

Zdravim,nenasiel som tu podobnu temu.zaujima ma ci su nejako rozdielne tiezo motory co sa tyka udrzby alebo ci je to len v samotnom vykone?ked sme pritom vykone tie 85kw aspon vedia potiahnut ci je to citit ze to je lenive oproti 96kw.

Co sa tyka spotreby u 85kw to je tych 5-6l?dik za pripadnu odpoved ci radu.idem totiz kupovat superb tak nech mam pred kupou nejake info.dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak je to rozdíl 13 koní, takže při váze vozu to bude lehce znát, neřekl bych že nějak extra výrazně ale bude, ta 96 je hbitější, nejlépe ti na to odpoví uživatel ladislavpraha, měl mám pocit tu 85ku nebo 77 a teď koupil 96 a už co psal u sebe ve vlákně, tak řikal, že je to rapidní rozdíl a to ještě když to chipneš tak je to paráda, né nějak moc, jen z lehka

jinak co se týče udržby je to plus mínus to samé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,mel jsem tu 77kw a vazne nedoporucuji... je to hrozne line,velke vibrace do kabiny a spotreba cca11 litru,nez jsem to vsechno vychytal... i tak byla kolem 8cca.. koupil jsem si 96kw a maximalne spokojenej co se tyce rychlosti a akcelerace a dneska na dalnici smer hradec 5.1 spotreba (nehonil jsem ho) po spojce 80 km/h na ctyrku 1900 otacek a pak na dalnici do 140 v klidu porad za pet.v centru spotreba s tezkou nohou 7.6 (ale nemam hotovou udrzbu)

ve svem vlakne pisu nake trable,ale to muzes mit u vsech motorizaci a ja mam trochu smulicku a same blbosti..

a muj nazor je,ze ta 85kw bude stejna jak 77kw.. kdyz pojedes treba na sraz,tak ja ti pujcim 96kw a treba tam bude clovek s 85kw a porovnas sam.. a co te treba nastve jako me,ze te spraska o1 :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...