Přejít na obsah

Zajetí nového auta


pepuldik18

Doporučené příspěvky

https://mediaportal.skoda-auto.com/resource/documentation/manuals/cz/Octavia/05-2012/Manual/A5_Octavia_OwnersManual.pdf

 

141 stránka. Proste zestartu tomu nedávat pořád čočku. 5íká se, že máš jezdit v různém spektru otáček, ale já mam DSG a prostě doufám, že nejsou v ŠA blbí, aby mě DSG blbě zajelo motor, takže to nechávám na ní :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. ale já mam DSG a prostě doufám, že nejsou v ŠA blbí, aby mě DSG blbě zajelo motor, takže to nechávám na ní :-)

 

To je dobrá otázka... zda řídící jednotka, pokud ví, že je najeto jen např. 400km dává DSGéčku jiné příkazy pro řazení, aby se motor lépe zajel... nebo se to prostě neřeší... ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 rok později...
  • o 2 týdny později...

Já jen, že mi je někdy např těch RS líto, když první cca 2km dostanou takhle na prdel od nějakého vola. Co bych za to auto dal. Každopádně je pěkné, jak si ta RS střílí při řazení, ještě by to ale chtělo schopnější výfuk, vyznělo by to ještě lépe . Přijde mi úsměvné, jak se někdo bojí přidat nad 3500 ot, přitom některá auta dostanou hned omezovač :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...