Přejít na obsah

Podvozek po 70 tis


hadak11

Doporučené příspěvky

Buď stárnu já nebo moc rychle auto, začínám mít takový pocit , že se to auto chová po 70tis na nerovnostech jako žebřiňák, odskakuje to, je to nepohodlný a divný, co to může bejt ? Když to bylo nový tak se to chovalo lépe, takhle rychle mi žádný auto nikdy nezestárlo.... :kol-44:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem byl na vyměnu oleje, při té přiležitosti jsem nahlásil drobné nedostatky - 47000km

 

Reznouci dveře a klepání od předního kola. Na záruku vyměnili spojovaci tyče stabilizatoru, dveře jsou také v řešení.

 

Už neklepe :kol-28:

Editováno: , autor: suchosl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rez na dveřích Ti určitě také uznají jako oprávněnou reklamaci a opraví Ti to v záruce na karoserii.

Ja už mám takhle vyměněné jedny dveře celé a zbylé troje opravené.

Někde jsem se dočetl, že se jedná o problém kdy: - kamínky které odletávají od zadních kol směrem k předním se následně odrazí i od těch předních a jak auto jede tak se ty kamínky od předních kol vrací zpět, ale vitr kolem auta je pošle směrem na karoserii (nejčastěji dveře) a tim se tam udělá treba i nepatrna dirka do laku a začne se tvořit koroze.

Snad jste to pochopily z toho jak jsem to napsal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

vrátím se k tématu podvozek.... tak jsem po dlouhé době naložil auto 4 lidmi... a ejhle auto se chovalo úplně luxusně žádné poskakováni jak v trakaři....řešení : vyhodit schránku na hovadinky pod sedačkou spolujezdce dát tam 50 kg olova a zadní nápravu zatížit tak 150 kg ( dát do kufru taky olovo) a bude to zase super kára :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...