Přejít na obsah

Parkovací senzory - dodatečná montáž


Kubis001

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Je úžasné, jak v poslední době nováčci (byť registrovaní 2012) místo a by četli fórum nebo přispívali, plevelí fórum nesmyslnými dotazy a se vší vervou hned zakládají vlákna, jako by to bylo povinné....

Sorry, ale hloupější otázku jsem tu snad nečetl... i když pravda, i potahy sedadel se nasazují až na prodejně.... nebo se pletu?

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když by jsi to objednával jako příslušenství, tak pak jo, ale normálně jsou v nabídce. Třeba nešly do Tvé konfigurace, to musíš vědět Ty.

 

Omlouvat se nemusíš, žádný učený z nebe nespadl, tady někdo ano ;)

Editováno: , autor: oct
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

>Hravec

Asi proto, že potahy jsou příslušenství, stejně jako zástěrky.

 

to byl fake, pán nepochopil... na hloupou otázku hloupá odpověď....myslel jsem samo sebou potahy co jsou z výroby na sedadlech, momochodem neznám nikoho, kdo bvgy si na sedadla dával u O III potahy... možná snad na RS  :kol-47:

 

mimochodem, alarm je také z výroby, jen volanty se montují na prodejně  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že jsi Hravče opět přestřelil a zbytečně se zase do někoho navážíš. Navíc jsi úplně mimo - alarm a parkovací senzory můžeš nechat dodatečně namontovat u dealera jako originální příslušenství i na úplně nový vůz (mimochodem, tak to je už mnoho let). Čili, kdo tuto výbavu neobjednal do výroby, má ještě tuto možnost. Stačí si prostudovat katalog originálního příslušenství.
 

 

JO,ale při objednání auta jsem dostal seznam orig. příslušenství a tam byli a u nich cena za montáž.Tak jsem to pochopil jako s alarmem který montují až na autosalonu. Jinak se omlouvám.

Nemáš se za co omlouvat, postupoval jsi správně. Moderátorem jsem tady já a dokud budu, tak žádný uživatel nebude určovat, co se kde má, nebo nemá psát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemyslím, do nikoho se nenavážím, jen mne si chce to líp číst, nikde nebyla řeč o příslušenství, ale "chci se zeptat jestli parkovací senzory jdou přímo z výroby s autem,nebo se montují až když příjde na autosalon" - podobně i oct špatně čte, nikde se o příslušenství nepsalo, psalo se o autě z výroby! - takže i ty špatně čteš.... raději v tomto vlákně o ničem končím ... protože to nemá cenu...

 

moimo to nechápu, když si někdo kupuje auto, proč se nezeptá tam, ale někde na fóru kde nemá zajištěno že dostane relevantní odpověď!

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hravče, problémy se čtením skutečně nemám, viz příspěvek č.4 "JO,ale při objednání auta jsem dostal seznam orig. příslušenství a tam byli a u nich cena za montáž.Tak jsem to pochopil jako s alarmem který montují až na autosalonu."

Pokud tě nějaké příspěvky iritují, zdrž se tedy napříště komentářů. Ušetříš si nervy, čas a nebudeš tady mít ostudu a problémy. A navíc, nejsi tady od toho, abys určoval, co, kdo a kde napíše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci se hádat, myslel jsem že už máme pěkné vztahy, máš krásné auto jako jsem měl já, to lízátko pod předním nárazníkem byl vždycky můj sen... ale opravdu nečteš dobře, možná to mimo gramatiky špatně dotyčný napsal, ale alarm se přeci nemontuje až na autosalonu - když tak i na autosalonu, jako že jde domontovat, nikoli až, proto moje připomínky se smajlem o potahu sedadel a volantu..

 

nervy mám v pohodě, musel jsem se smát a pobavilo mě to....

 

nic neurčuji, jen jsem si dovolil povzdechnout nad tím, co se to tu v poslední době děje, tedy: "Je úžasné, jak v poslední době nováčci (byť registrovaní 2012) místo a by četli fórum nebo přispívali, plevelí fórum nesmyslnými dotazy a se vší vervou hned zakládají vlákna, jako by to bylo povinné...." a za tím si stojím, viz posledních pár založených vláken, které jsi nakonec sám buď přejmenovával, zamykal nebo upravoval....

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět se mýlíš - originální příslušenství z mnou uvedeného katalogu se montuje až na autosalonu (včetně toho alarmu). Tak to určitě myslel i dotyčný, uvedl tam totiž jasně, že dostal seznam orig. přísl.s cenou práce (montáže)...  Kdybys raději pořádně četl a rozlišoval výbavu vs příslušenství, než nechal cloumat svým majestátem. :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

opravdu se s tebou nemíním hádat, vím že potřebuješ mít poslední slovo - máš právo mít poslední slovo a možná i vždy pravdu, ty jsi moderátor ale věř, NEMÁŠ PRAVDU ! 

 

1 ) - "Zdravím,chci se zeptat jestli parkovací senzory jdou přímo z výroby s autem,nebo se montují až když příjde na autosalon.Díky" - je zde něco psáno o příslušenství??? píše se tu o autu z výroby...

 

2) "JO,ale při objednání auta jsem dostal seznam orig. příslušenství a tam byli a u nich cena za montáž.Tak jsem to pochopil jako s alarmem který montují až na autosalonu." - má logiku si myslet, že by mu prodejce nabídl příslušenství, když výbava je většinou levnější? - má logiku si myslet, že když si pán objednal auto, řekl mu prodejce tady máte katalog příslušenství a vyberte si... ?... 

 

takže prosím klid, opravdu se nechci dohadovat, ale chce to opravdu číst a přemýšlet.... a ve věci orig. příslušenství a možnosti dodělání zrovna mě nemusíš poučovat, dovolím si tvrdit, že to mám prostudované horem dolem a nejen prostudované, ale i namontované na autě a nejen  na tom posledním...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano viz zde je to to samé, jen akusticky bez zobrazení na rádiu - to samé jsem měl dodělávané v O II před FL model

 

 

reproduktor se montuje do rámu zadních dveří pod třetí brzdové světlo, je na něm ledka, takže to vidíš ve vnitřním zpětném zrcátku

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parkovaky na o3 jdou koupit a udělat jako originál, ale to ti autorizak neudělá jako Na o2

Maji problém aktivovat i navigaci, už sem to po nich PAr krát predelaval.

Minulé mel pan na fabii zaply soundsystém a mel jenom 4 repra

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

náhodou je to v pohodě, krásně se podle toho couvá, vidět něco na rádiu je super, ale stejně se na to nikdo moc nedívá, tím spíš když mám na autě 12 čidel, protože mám parking asistent 2.0 a to furt něco piští, takže je třeba hlavně sledovat kolem auta co se děje, neb boční piští a jsou červené na 90 cm, takže při vjíždění do garáže píští úplně všechno....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parkovaky na o3 jdou koupit a udělat jako originál, ale to ti autorizak neudělá jako Na o2

Maji problém aktivovat i navigaci, už sem to po nich PAr krát predelaval.

Minulé mel pan na fabii zaply soundsystém a mel jenom 4 repra

 

a co jsem dal asi výše za odkaz kudrlinko?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, tomu věřím, ale tady se psalo o orig. příslušenství, nebo alespoň to tak Pawouk započal tu debatu, nikoli dobastlení pomocí náhradních dílů, dokódovaní a hlavně s dost velkou šikovností, nicméně nevěřím že v případě nějaké větší reklamace by se na to ŠA dívala jako že je to Ok a poplácala majitele po rameně a řekla mu: "tož vy ste kurňa borci, hošani!" ... spíš naopak...

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...