Přejít na obsah

Parkovací senzory - dodatečná montáž


Kubis001

Doporučené příspěvky

Ahojte. Tiež by som si rád dorobil zadné cúvacie senzory.  Mam rádio Swing ešte tlačítkové. Problém je v tom že neviem sa dopátrať k informácii či sa to bude zobrazovať aj na rádii.  Jedni tvrdia že sa to dá iní že nie. Dokonca ani autorizovaný servis mi to nevedel presne povedať. Ako to môžem zistiť? Som zo stredného Slovenska. Poznáte tu nejakého šikovného človeka ktorý to montuje  alebo firmu s ktorou máte dobré skúsenosti? Ďakujem. Ahojte.

Editováno: , autor: stevo11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

Nedávno jsem řešil podobnou situaci. Prvně mi servis který toto montuje sdělil že to lze zobrazit na infotainmentu swing bez dotykového displeje... později zase že ne ... Nakonec jsem zjistil že to dokážou údajně v autorizovaném servise, kde je ale cena několika násobně vyšší. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 11. 2018 na 17:01, Honza O. napsal:

Zdravím,

Nedávno jsem řešil podobnou situaci. Prvně mi servis který toto montuje sdělil že to lze zobrazit na infotainmentu swing bez dotykového displeje... později zase že ne ... Nakonec jsem zjistil že to dokážou údajně v autorizovaném servise, kde je ale cena několika násobně vyšší. 

A nevieš koľko za to pýtajú v autorizovanom servise?

Oslovil som aj jednu firmu a tá mi tiež povedala že to nedá. Ale zase keď si tam dám iné senzory tak to bude fungovať. Ja už fakt neviem. Čo by ste mi poradili?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakujem za rady. Nepochybujem  že VašaPV a Rolbař sú odborníci a vôbec by som sa nebál že to neurobia. Lenže do Prostějova to mám 260km a do Prahy 600km. Takže isť takú diaľku iba kvoli montáži sa mi nezdá až také rozumné. Ak by ste vedeli nejakého odborníka bližšie budem rád ak mi dáte kontakt. Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 rok později...

Zdravim, 

Nejsem si jisty, ale pravdepodobne to tady jeste asi nezaznelo. 

Chtel bych se zeptat na dodatecny dodelani prednich parkovacich senzoru. Mam Octavku 3 Combi MR 2017 a bylo mi sdeleno ze do Octavie 3 to dodelat proste nejde (i se zobrazenim na displeji Amundsen). Znamena to, ze tam nejdou dodelat jen originalni senzory, nebo jakykoliv? 

Diky za pripadnou odpoved.

Martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, ferda25 said:

Samozřejmě, že lze dodělat přední senzory včetně zobrazení na Amundsenu.

 

A musi byt origos Skoda, nebo jiny s podporou na Octavku? Kdyz sem volal do autorizaku skodovky, tak mi rikali, ze to nejde vubec

Abych se priznal, moc sem jich teda zatim nenasel. Na skoda parts jsem nasel predni asi za 5000, ale kdyz na nej kliknu tak to skoci jako ze jsou na Supa3. Pak uz sem nasel jen Steelmate.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zdravím, koupil jsem jetou 3 Octavii v combi rok 2014 a ač by měla být ve "style" tak nemá parkovačky (což jsem myslel že už býval i tehda standard). Pochopil jsem z vlákna, že to lze dodělat tak mě zajímá cena. Tušíte tedy na kolik to vyjde ideálně i s prací, kdybych chtěl originální - tzn aby se ukazovaly i graficky na hlavním display. Co mi už někdo říkal tak prý originály bývají jen set dopředu i dozadu. Pokud tomu tak není tak by mě zajímalo cenově i srovnání předek+zadek vs jen zadek. Tzn jestli někdo tušíte na kolik vyjde:
1. Originální senzory škoda  předek + zadek i s prací (i s napojením na hlavní display)
2. Originální senzory škoda  jen zadek i s prací (i s napojením na hlavní display)
Dále by mě i zajímalo jestli můžete někoho doporučit ideálně Praha a okolí, popř. jednou za čas i Ostravsko a okolí.
Předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oka tak edit, našel jsem toto https://skoda-parts.cz/produkty/parkovaci-senzory-predni-a-zadni-komplet/
Což by měl být přímo ten set co bych chtěl. Tzn koukám, že to vyjde na nějakých 6700. Znáte někoho z Prahy kdo by to uměl nainstalovat + kolik to tak může být za práci?
Předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...