Přejít na obsah

Vlnovec


jakubfotbal

Doporučené příspěvky

vlnovec jsem měnil asi před měsícem, byl ko, nechápu teda moc otázku :Co se může stát, pokud se vlnovec delší dobu nepoškodí. jinak mě to mechanik dělal tak, že uřízli ten špatnej, pak ho změřili a koupili ten průměr a ten pak cočkem přivařili viz foto 

post-57984-0-06870700-1400452448_thumb.j

post-57984-0-43239900-1400452448_thumb.j

post-57984-0-73995900-1400452455_thumb.j

post-57984-0-45470000-1400452460_thumb.j

Editováno: , autor: Doktorone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dá sa objednať celý diel original :D ale ten bude  trosku dost drahši ako vlnovec za pár korún... je to totiž s katalyzatorom.

a na vlnovci by som nešetril, je to malá položka a lacnejší by sa ti mohol zachvíľu znova predrať...

tu je ten cely diel (ale to je asi tak 4x drahšie ako kupit vlnovec a nechat ho tam navarit)

http://www.autobaterielevne.cz/zbozi/4324/KATALYZATOR---Skoda-Superb-1-9-TDi--96-kw.htm

Editováno: , autor: Ghostbuster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravim, chalani zacal som registrovat zvuk akoby taky hukot, ako ked niekto vedla v izbe ale nad vami vysava, robi to aj pri volnobehu a pri nizsich otackach este ked sa nezopne turbo a aj pri ubrati plynu, moze to byt ten vlnovec? Da sa to nejako zistit? A este jedna vec pri nastartovani pocitim smrad z vyfuku na xvilku, dik za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

popis zvuku je celkem zajímavej, to je něco pro supa1, už teď se těšim na komentář  :kol-48:

 

jinak zda je to vlnovec zjistíš jednoduše tak, že se na něj podíváš, pokud nic neuvidíš, bude čistej hezkej, tak bych hledal jinde, trochu snim zkus ještě třeba zahejbat zda nemá vůli někde okolo, ale když to bude studený, jinak se spáliš, nějaká diag proběhla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"ako ked niekto vedla v izbe ale nad vami vysava" :kol-98:

To snad ani nepotřebuje komentář... :kol-98:

To bych se v autě normálně bál, jak v hororu - v noci natočím auto a uslyším vysavač :kol-98:

 

Jinak vlnovec se vaří na autě, nic se ven nevyndává. Právě naopak, pokud se to dělá mimo auto, už se to netrefí, jak má a můžou právě nastat vibrace a nepřirozené zvuky. Dělá to tak každý "výfukář", kam není vidět, tam se vaří na zrcátko...

A pokud už fakt není zbytí, tak se to uřízne, chytí se na pár místech a pak dovaří mimo auto (což je případ Štěpána, soudě podle fotek).

P.S:Ani ses nám nepochlubil, jak bylo v Itošce...

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SUP1 si max trapny, snazil som sa najlepise popisat zvuk ktory mi odtial vychadza, nie kezdy je odbornik na auta, ty si vsak len "odbornik" na zvuky lebo na nic ine nemas, vysmievat sa to vies ale jedine co nepotrebuje komentar je vyska tvojho IQ, uz len koli ludom ako ty ma nebavi chodit na toto forum. dakujem

Editováno: , autor: Vlady25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

čaute sa, má byt vyfukove potrubie niekde prichytené o karosériu? lebo ja ho nemám nikde zakvačené alebo podložené a zdá sa mi že je to sprostost aby celá váha bola len na pletenci a na druhom konci na tlmiči... asi mi tam chýbaju nejake úchyty či? inak motor je BPZ ale to je asi jedno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...