Přejít na obsah

Pozná servis domácí výměnu oleje


hruskin

Doporučené příspěvky

Měnil jsem olej dvakrát,v pondělí jedu na olej do autorizáku,mám svůj,domluvený to je tak dám vědět.Sice nemám rapida,ale to snad nevedí...

Rypicongu když člověk není hovado,tak na tom šroubu nic nepoznáš ani po 10 výměnách,šroubů jsem za svojí praxi viděl dost abych to dokázal posoudit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už vidím mechanika,jak bude zkoumat,jestli před ním někdo olej měnil či né.Nezlobte se,ale debata o hovnu.Dělejte raději něco užitečného.

Jasně,pokud bude olej měnit někdo,kdo vidí klíč poprvé a 17 se bude snažit povolit 18 klíčem,že to poznat půjde.Doprdelky vemte rozum do hrsti.Pokud to bude dělat někdo,kdo ví vo co go a nemá vietnamské nářadí kdy i 17 vietnamský klíč je na českém 17 šroubu velká,tak...snad nemusím psát dále .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hlavně by se auto nemělo zvedat vůbec za ta místa, kde se dává ruční zvedák (lem prahu, označený šipkami) ale za prahy jsou přesně určená místa, pod které se mají dát patky stojanového zvedáku!

http://forum.skodahome.cz/topic/12470-m%C3%ADsto-pro-zved%C3%A1n%C3%AD-vozu-zm%C3%A1%C4%8Dkl%C3%BD-pr%C3%A1h/page-2#entry256885

Toto je sice z OI, ale u RAPIDa to bude podobné.

blbosť...nemiešaj jablko s hruškami (OI s RAPIDOM) a radšej nepíš,keď to nevieš s istotou

post-62595-0-54737900-1403889134_thumb.p

post-62595-0-28220200-1403889135_thumb.p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mňa by zaujímalo ktorý servis rieši neoriginál filtre pri tom aké má nákupné ceny od škodovky  , by bol sám proti sebe , navyše pri common railových olejových a pri tsičkových olejových filtroch sa to ani nedá , pretože čo neorigo kus to prúser... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím vás. Možno mimo misu, možno to tu už niekto riešil, no nič som nenašiel. S mojim fungel novým Yetíkom 1,2 TSI plánujem o cca tri týždne výlet do Grécka. Pri nájazde takmer 4000 km v horúčavach sa obávam že aj nový motor nejaký olej spapá a niečo asi budem musieť doliať. Keďže jediná info o oleji ktorú som našiel je nálepka na obale servisnej knihy že Škoda odporúča Castrol EDGE Professional, prosím o info aký olej vo výrobe lejú do týchto motorov. Aj keby som nedolial ani kvapku, chcem mať dobrý pocit že mám, keby niečo, fľašku oleja v kufri. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O té barvě jsem psal já, na šroubu mně udělali značku fixou, která je vidět jen pod UV lampou. Náhodou jsem byl u výměny, jinak bych to nevěděl.

tys byl na servisu s Boingem ? Protože jinak nechápu, proč by někdo někde dělal nějaký značky neviditelným inkoustem. To je jak ze špatnýho špionážního filmu.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...