Jump to content
lolek77

Svíčky 1.2 TSI

Recommended Posts

Zdravim vas, vdaka tym co reagovali za odpovede. Nasiel som si krabicku od sviecky NGK ktore som teraz daval do auta. Na obrazku je zrejme, ako sa ma sviecka dotiahnut. Je pravda ze sa spomina aj momentovy kluc, no myslim si, ze ak moj mechanik postupoval podla tohoto blbuvzdorneho navodu tak nic nepokazil :) 

IMG_6169.jpg

Zdarec

dneska jsem si kontroloval vzduchovy filtr kdyz v tom koukam na tohle viz obrazek xD lidi ty kabely jdou tak na cicu ven ... ale nastesti mam v kufru starsi sadu tak jsem to hned vymenil protocil motor a dokonce zmizeli pocukavani na volnobeh :) jsem zvedav jak to pojede, mam jeste sichtu :D 

jinak kupuju mimentak a nastavim si svice sam pac v servisu to tam jen tak hodil a dotah a ti se mi nelibi ...

jinak kabel vydrzel v aute 10 k km ... vypada to jak kousnute ale divne ze jen jeden ...

IMG_20190201_045234.jpg

Zdravím páni mam roomstra 1.2tsi 77kw r.v 2010 kod motora CBZB a menil som uz komplet sviecky a zapalovacie kable dôvod == auto islo na 3valce palubovka blikala ako na discoteke a diagnostika vypisala chybne zapalovanie na 4 valci

Tak sa vymenili kable sviecky a všetko ok no moja otázka je: dnes vecer som si vsimol ze ked mam nastartovane auto tak tam kde su fajky nastrknute na sviečkach tak okolo kazdej sviecky je take malinke iskrenie tak sa chcem opytat ci je to normalna vec

nahrat sa to neda lebo je to velmi slabo vidieť ďakujem za odpoved pekný večer 😉👍

Včera jsem na 1,2TSI 63kW prováděl kontrolu svíček.

Hrůza přístup,sundat koncovky kabelů se podařilo špičatými kleštěmi.U turba to byl mazec,musel jsem sundat napřed kabel od zapalování.

Příště budu uvažovat o výrobě přípravku.

JInak svíčky měly různé odtrhy do 0,9 mm,tak jsem je sklepl na 0,7mm.

Jinak vypadaly velmi solidně,jen ta u turba se mi zdála malinko na závitu od oleje.

Jinak nikde žádné mastnoty a motor jede bez chyby.(najeto 30 000)

Uvidíme .

Kabely od svíček sudavam drátem na kolo ten závit co je na konci tak za ním ohnout na 90  stupňů vsunout do těch děr co jsou na kabelech a dvěma dráty to vytahnete jak po másle