ctirad1

Výměna předních a zadních kotoučů a destiček

Doporučené příspěvky

Je to tak. Taky jsem se tomu divil. Prý na silnější HTP u Rooma se dávaly. A nebo to je tím, že je to taky N1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono záleží jakej jsi závodník ? Když jezdíš normálně tak stačej standartní kotouče. Samozřejmě ty vrtaný budou vždycky lepší. TRW Ferodo klidně i starline

Editováno na Spajky007
Doplnění

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Diky za reakci :kol-47:

Hlavně chci aby nepoškodily se rychle :)

Ja jezdim nornalně. Nedavam brzda plyn. Ted' mám najeto 91500 a ještě 2/3 desticky každe. Levý kotouč už je trošku poškozeni.

Editováno na TOMUS

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Být tebou tak koupím prvovýrobu originál a máš svatý klid na nějaký Brembo atd bych se vykašlal.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Když máš najeto jen 91 tisíc a ještě 2/3 předpokládám druhých destiček,tak pokud to brzdí souměrně a nikam to netáhne,bych se na výměnu ještě vykašlal.Nám i v autoškole,kde se víc brzdí než jezdí,kotouče vždycky do nějakých 150 tisíc vydržely.Měnit to jen pro pocit,že jsem to vyměnil,je škoda...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Prvnich od vyroby auta. Auto ma 7let a prvni kotouče a destičky.

Kotouč levy podle mně je křivy

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Když brzdíš houpe kope brzdovej pedál ?

Když ne tak to nic není maximalně lehce líznout flexou hrany a jezdit dál. 

Před hodinou, DAVID7001 napsal:

Sorry dostala se tam citace 

Editováno na Spajky007
Oprava

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

S tím broušením má spousta lidí obavy,že pak to bude házet a bude to nevyvážené.Nebude.Průměr toho kotouče je proti průměru kola o dost menší a není ani na obvodu nijak těžký.Dá se jednoduše odmontovat třmen,potom kotouč a buď smirkovým kotoučem ve vrtačce,nebo lamelovým smirkovým kotoučem v rozbrušovačce, lehce objet ta vystupující hrana na obvodu a kotouč je jako nový.I se to potom lépe skládá třeba při výměně destiček,kdy tam ta hrana překáží.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
5 godzin temu, Spajky007 napisał:

Když brzdíš houpe kope brzdovej pedál ?

Když ne tak to nic není maximalně lehce líznout flexou hrany a jezdit dál. 

Sorry dostala se tam citace 

Vis musel nekdy brdzit ve vode a kotouc skrivil se. Poteseni je takove ze i u porsche kotouce se krivi :D

Ja srazim se jezdit dalse cesty a nejlip po dalnici :) . Proto mam mene opotrebovane desticky. Brzdim taky motorem, pres co neco se usetri benzin :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Byl jsem u servisu vcera zeptat se na brzdy. Technik mi rekl ,ze kdy budu mit prohlidku ta mi tam podivaji a poradi co bude dobre. On rekl ze je sanci ze nebudu muset kupovat novych kotoucu a desticek. Prohlidku mam za 2 tydne, tak vydrzim :)

Vsem dekuji za reakci a za rady :)

Editováno na TOMUS

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj,

pritelkyne ma Fabii 1.6TDi 55kW rv.2013 a vpredu jsou kotouce 256mm, vzadu bubny. Co je potreba , kdyz by chtela brzdy z Fabie RS tj. 288mm ? Staci jen trmeny ? Nebo je potreba resit i tehlice ? 

Moc dekuji za info. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se