Přejít na obsah

Co se vejde do Rapida


d.novakd

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

asi záleží na typu kočáru, ale jak to má Fotrik to by mě teda nebavilo. sundat korbičku, pak ještě skládat podvozek a nakonec to zabere celou plochu kufru :-( škoda, že už nemáme hlubokej, abych to vyfotil. my máme jeden z největších kočárů tj. Firkon a tam jenom přehodím rukojět zezadu dopředu a kočár padne dolů jak nůžkovej hever a toť vše. následně ho položím normálně všema 4ma kolečkama na podlahu a dorazím k opěradlům a zůstane cca 30cm a celá šířka kufru. a takhle se to vejde pod plato, akorát jsem plato ze začátku sundával, protože jsem si myslel, že to nevyjde, ale ještě je pod ním asi 10 cm místa, takže na kočár můžu naházet ještě nějaký věci. já to říkám pořád, že tohle auto, byť ošizený jak se dá nemá konkrurenci a je to ideál za ty prachy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc za obrázek a odpovědi. Zatím není děcko a koupě nového auta aktuální (příští rok bych měl teprve dokončit studia), ale ve střednědobém horizontu ano, proto mě právě zajímalo, jestli bych pak mohl koupit Rapida (můj favorit), nebo musel pořídit starší O2 Combi (za současná situace při rozpočtu, jaký bych si představoval) ;) Tím pádem je pro mě rapid jasná volba (aspoň teď :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vormen: Však mě to nebaví ale kočárek jsme měli dřív jak auto a o tom typu, co máte, jsem ani nevěděl, že existuje. Předtím jsem měl krátkou F1. Spodek kočárku jsem měl v kufru ale musel jsem sundat jedno kolo a taky plato a korbu jsem dával ke spolujezci  :wallbash: Ono to asi moc nevypada ale ten náš kočár je taky velkej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak další kufr akce 4 dospělí a 11měs. dcerka a víken na chalupě. pořád jsem házel věci do kufru a čekal jsem, že budu muset jet stejně se sundaným platem, ale všechno vešlo pod plato a ještě bylo pořád místo. na zadních sedadlech 2 dospělí a autosedačka Cybex Pallas 2 FIX a bylo to dost těsný, těch 80 km bylo tak akorát pro ty cestující vzadu, být to auto o 5 cm širší, tak je prostě dokonalý. 

post-21737-0-84077300-1404666109_thumb.j

post-21737-0-25707800-1404666128_thumb.j

post-21737-0-77864700-1404666152_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotku nemám, ale taky jsem už použil Rapida jako stěhováka. Vešla mi do něj akorát (se sklopenými sedadly) celá jedna polička z IKEA, pod ní jsem dal dvě desky, ze kterých se skládá stůl a do těch přihrádek v poličce jsem pěkně nastrkal ostatní věci plus ještě někam kolem.

 

A vůbec jsem loni v létě Rapida dost využíval naplno. Když jsme jeli na chatu ve třech a vezli jídlo na první tři dny pro 20 lidí + hifi věž + naši bagáž a ještě nějaké další věci, tak si auto pěkně sedlo vzadu :D Chudák ten třetí vzadu musel mít věci i na sobě :D To tenkrát bylo opravdu plné využití :D Zajímavé ale je, že o rok dřív jsme takhle jeli v krátké Feldě a taky jsme se vešli...jen bez toho jídla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...