Přejít na obsah

Co se vejde do Rapida


d.novakd

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 5 měsíců později...

Jednou jsem vezl asi 12x 25kg pytle asi 10 km a bylo to OK (liftback). A možná to bylo jen v kufru (nesklopené sedačky, aby se váha rozložila) :D A přežil bez újmy, ale jel jsem fakt opatrně, aby bylo co nejméně drncání a houpání :)

Editováno: , autor: Qual
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ale hovno. Taky jsem takhle vezl. Musi to byt takova ta foliova paska ( neco jako silnejsi potravinova) omotas koberec se strechou vnitrkem auta nekolikrat jak u prednich dveri tak u zadnich a zadny stres. Nemusis resit pricniky atd. Je lepsi to dat k pravemu kraji strechy ten koberec. Koberec je dobre mit v klasicke folii kdyby treba prselo a aby samotny koberec nebyl v kontaktu s lakem.
Po pravde neni to z me hlavy. Takhle mi to sami poradili a pomohli udelat chlapi z te prodejny kobercu. Mam ji 20km od domova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dělej jak myslíš, ale tisíc korun za dopravu je zlodějina. Jen pro srovnání, autodopravcům s kamiony se za dopravu platí za velký kamion 30-35kč/km. To máš 30km a odvezeš s tím za tu cenu celou prodejnu. Pokud u nich koupíš koberec a oni si účtují tisíc, tak ať si ten koberec strčí do prdele.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...