Přejít na obsah

Podzimní sraz 2014 na Bystřičce


vick

Doporučené příspěvky

Spise nez brikety tak vemte nejake polinka, ty vydrzi vice a brikety by se v tom velkem gril ztratily ;)

Jinak rodice Cuzikovi dorazi v patek asi nekdy dopoledne :) Tatka jede ted z Belgie smer Nemecko, pak Praha a pak snad smer Ostrava.

No a takova bolest my stale Bedrunu doma nemame :( Zitra budu volat panu uzasnemu likvidatorovi, kde to vazne.

Baja

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok a bude jeste nekdo brat taky partystan???ja nevim jestli ho najdu.otec se stehuje tak je velkej bordel ve vecech. zidli snad sezenu. polinko nvm, uvidim podle mista v aute. sekyrku vemu. Jo a Hanzi ty slepicky na pastve? polezou i do naseho kempu? jestli jo tak masa na grill bude dost.. Bella se o vsechno postara... :D:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já tě milane ušetřim, měl jsem tu čest minulí víkend, jelikož bratránek ho má asi půl roku, akorát v kombajnu, takže mi bylo dovoleno i šoférovat, a co si budeme povídat, je to bomba a konečně jsem viděl na živo to automatický parkování a z toho jsem byl vyjukanej jak malej jarda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Laame je volná celá jedna chatka :-) čili píšu ti ji a budeš tam sám se synem ! ;) Nikdo víc :-)

 

Jinak bylo by dobré přijet ještě za světla ať paní vám může ty klíče předat po zaplacení chatky.

 

Supovi1 se pokusim ty klíče zařídit a chatku zaplatí hned v sobotu ráno pač ta paní tam chodí asi 3x denně :-)

Editováno: , autor: Airman64
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...