Přejít na obsah

Přídavné bluetooth handsfree MaxiDOT + mult. Volant - ZKUŠENOSTI


Doporučené příspěvky

Tak jsem před měsícem řešil HF do auta a nikde jsem pořádně nenašel jiné informace než k origo GSM II a standartnímu přídavnému Parrotu. Proto jsem po instalaci a zkušenostech sady FISCON bluetooth založil toto téma, kdyby nekdo potřeboval nějaké info.

 

Sada:

FISCON bluetooth hansfree Basic

Dúvod nákupu:

Hodně za jízdy telefonuji a byl jsem zvyklý z předchozí Fabie s GSM II používat telefon přes MaxiDOT a ovládací páčku.

Moje požadavky:

Co nejmenší zásah do palubní desky a pokud možno využití ovládacích prvků auta.

 

Nakonec jsem našel ideální sadu která nahrazuje škodovácké GSM II a funguje dosti podobně.

 

Cena a instalace:

Celková cena s instalací vycházela na 7 990,- , což není zrovna málo ale když jsem si srovnal všechna pro a proti tak jsem se rozhodnul pro HF. Instalace trvala kolem 45 minut a probíhala bez jakékoli komplikace, nakonec se vše odzkoušelo a mohl jsem jet.

 

Funkčnost:

  • po otočení klíčkem se spárovaný telefon připojí bez jakéhokoli zvukového znamení (zde je rozdíl oproti GSM II které při připojení telefonu ztlumí rádio a hlasitě pípne).
  • na MaxiDOTu je položka telefon ve které naleznete Tel.seznam , Volana cisla ,Prijata vol. , ..... (opět rozdíl oproti GSM II které zobrazuje název operátora , telefonu a signál , a ža teprvé poté hovory atd....)
  • příchozí hovor je na obou zařízení stejný, pokud je třeba zobrazená spotřeba tak se při volání oběví příchozí hovor jméno a číslo "příjmout nebo odmítnout". Zde se vše volí a potvrzuje levým kolečkem na volantu. Pokud je z výroby GSM HF tak se příjmá tlačítkem sluchátka na volantu.
  • pouštění hudby mě hodně překvapilo protože přez volant zapnete A2DP a telefon i v zamknutém stavu pustí poslední věc která byla přehrávaná. Potom můžete přímo na volantu přepínat hudbu "předchozí skladba , další skladba a stop". Já osobně poslouchám audioknihy a když jsem pauznul knihu a přišel do auta a aplikaci už jsem měl dávno vyplou, tak při zapnutí A2DP pokračovala kniha a ne písnička což jsem velice uvítal.

 

Pro lepší představu přikládám fotografie, kde je vidět jediný zásah do interieru a to mikrofon.

post-65761-0-80748500-1401300696_thumb.jpost-65761-0-44585500-1401300711_thumb.jpost-65761-0-82029500-1401300722_thumb.jpost-65761-0-63537500-1401300753_thumb.jpost-65761-0-40716700-1401300767_thumb.jpost-65761-0-73486800-1401300781_thumb.j

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Pánové, slyšeli jste někdy o GSM III Premium? Vy tu objevujete ameriku, přitom výše uvedená sada je originál a sežene se do 5tis s přehledem.. Vše je schované a bez zásahu do čehokoliv. Podle jednotky umí cokoliv (např. i wifi hotspot, psát a přijímat SMS apod). Trochu pohledejte v sekcich Octavia 2 a Superb 2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...