Přejít na obsah

Chiptuning S II 2.0 TDI 125 kW


TDIfun

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 9 měsíců později...
  • o 7 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravim.

Dost vazne rozmyslam nad chip-om auticka u firmy Revo Technik.

Mam Superb II 2011 2.0 TDI 125 KW a 6 st. AT.

Vraj su velmi dobry v tom, nerad by som zveril auto nejakym amaterom aby mi ho dodrbali.

Podla ich stranky - http://revotechnik.sk/chiptuning/skoda/

by som mal mat narast zo 170 na 211 koni a tocivy z 350 na 435Nm.

Ako som pozeral po roznych inych firmach, ktore sa tomu venuju je to asi vsade podobne.

S tym, ze ked mi nahodou niekedy odide DPF filter, dal by som ho rovno odstranit a Stage II mi spravia uz iba za priplatok 60 eur.

Ma niekto s tou firmou skusenosti?

Este som sa dopocul, ze po chipe sa moze stat, ze odide spojka rychlejsie. Vraj je to normalne u chipnutych aut, je to pravda?

 

Vdaka za odpovede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

nárůst dle tabulek je jen orientační, důležitý je ten naměřený na brzdě (tedy před a po).

Takže já být tebou, čipoval bych jen u někoho kdo má dlouholeté dobré reference, profi firmy mají brzdu na změření opravdového výkonu před a po úpravě.

 

Co se týká DSG, tak spojky určitě nebudou rády za dlouhodobý účinek 400 a více Nm. U čipovaného manuálu je známo, že odchází rychleji, hlavně při agresivním řazení a způsobu jízdy.

 

Jinak spojky do DSG jsou samozřejmě k mání i pro vyšší zátěž

např. http://www.sspperformance.com/vw-audi-02e-dsg/02e-dsg-performance-clutches-direct-shift-gearbox.html

 

A pokud dělá čip někdo, kdo tom opravdu rozumí, tak DPF se zbytečně více neplní a funguje jako doposud.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Tak nakoniec som sa rozhodol a idem na ten chip teraz v piatok do Revo Technik v Bardejove - http://revotechnik.sk/chiptuning/.

Zaroven u nich menim aj filter - http://www.pipercrossusa.com/Pipercross-PP1621-Air-Filter-VW/dp/B00447J7BI

Som zvedavy na vysledok, momentalne maju akciu 25% zlava na chip, takze mozem len odporucat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar - nezkoušel jste někdo čipovat u firmy X-tuning v Jihlavě?

Teď mají docela slušnou reklamu na TV Prima - pořad Autosalon.

Čip na Supa stojí 10 tis. a snad by to mělo být kvalitně provedené se zárukou, zkouška na brzdě před i po úpravě, zálohování původního software, graf atd.

Ze 125 kW to zvednou na 147kW. Volal jsem tam a prý  Superbů II dělali spoustu (u některých typů motorů se musí rozebrat a předělat ŘJ).

Máte někdo s touto firmou zkušenost?

Díky za info a za zkušenosti - Martin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U žádného ze Superbů se jednotka rozdělávat nemusí, umím i pro full záruku, bez jakéhokoliv flash zápisu. Už asi dva roky.

Reklama je jako každá....nevypovídající a nesmyslná. Jak na mycí přípravky co odstraní špínu jedním tahem, myslíte , že to funguje??

Nepíši to jako konkurence, ale pokud se zamyslíte, tak určit spotřebu během deseti minut na základě údaje palubního PC je nereálné. Mám ověřeno z praxe , že i dva různí řidiči využijí potenciál úpravy rozdílným způsobem. Dále hláška , že šestka to ještě na 1200 nebo kolik otáček do kopce bere, docela se tímto způsobem przní motor a demonstrovat to v TV je perverze.

I to by mělo vypovídat zda se jedná o firmu solidní , či hrající na psychiku zákazníka.

Doufám, že se do mě nikdo nepustí , ale na tohle by mělo každého trochu přemýšlejícího řidiče asi spíš odradit.

Rozhodně úprava udělaná na brzdě, pokud bude měřená v zátěži bude i fungovat. Parametry uvedené  na TV sice nebyly oslňující, ale zřejmě aspoň reálné. Ne už tak spotřeba. Tam je to dle mého názoru trochu fake.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...