Přejít na obsah

Chiptuning S II 2.0 TDI 125 kW


TDIfun

Doporučené příspěvky

  • o 8 měsíců později...

Ahoj,

chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenost s firmou Quantum Chiptuning? Nikde jsem recenze na ně nenašel. Prezentují se, a také to tak vypadá, že jsou společnost, která operuje mezinárodně. Vznikly ve Velké Británii. Cenově jsou na tom poměrně dobře, výkony a záruky slibují také přesvědčivé, ale úplně si s nimi nejsem jistý.

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

@jirka7251 Čau, před nedávnem jsem tam nechal nachipovat superba 125kw s dsg. No tak z počátku jsem měl rozpačitý pocity, protože prostě brzdu neměli a prostě jsem ani nevěděl jakej byl výkon před a po, ale po úpravě pocitove auto jistě táhlo o hodně lépe od cca 1900otacek, odpovídá to určitě 148kw a 420n.m. Z nula.na sto jsem vždy naměřil 8.6-8.9 vteřin, po úpravě 7.2-7.5 vteřin, což je docela znatelný rozdíl... Je příliš brzo hodnotit co dsg, dpf, dvouhmotak ale dělalo to spousta lidí a v pohodě tak že za mě spokojenost ^^ 

PS: přiložim ještě natočenou akceleraci.Sorry že ta kvalita není na úrovni :)) 

 

Editováno: , autor: binuu
...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@davidek.c jj taky jsem si rikal to same, strasne me to sralo, ale po predani auta jsem citil ze ty kone tam jsou, buh vi zda 200 nebo 190 ale jsem spokojenej s pruznosti auta. 0-100 okolo 7.3-7.6s . 0-200 okolo 31-32s. A jsem si 100% jisty ze to takhle driv nemohlo jet ani za nic :)) Ale castecne souhlasim s tebou, musim si objednat na tu brzdu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
V 17. 11. 2012 na 20:17, frenkyyy napsal:

Copak, dal někdo již čipovat 103kw CR?? chtělo by to trošku nějaké koníčky při zatížení ..))

Chtěl jsem se zeptat, zdali už někdo zkoušel čip pro 103 kw CFFB, případně u koho.  Uvažuji o tom, nějakou bezpečnou rozumnou mez, žádný limitní hodnoty. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úpravu ti udělám jakou bude potřeba, včetně měření před a po úpravě. Hlavně ne za drastické peníze jak jsem četl o pár řádek výše. Ne že by to bylo tolik, ale poměr toho co ti nabídnou a cenou je žalostný. V případě DSG upravuji i převodovky. Kódování k úpravám zdarma. Vždy se dá něco vylepšit. Pokud jsi ze severní moravy, dojeď za TDI funem a budeš spokojen také.

Editováno: , autor: motorpower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, jsem z Brna, dojet nemam problém kamkoliv. Mám manuál, takže DSG mě netrápí. Auto je z roku 2014, najeto je poctivých 148 tkm, tankuji pouze vervu nebo shell vpower D plus pridavam VIF. Olej měněn každý rok (origo 5w30), vloni rozvody plus olej v převodovce. V květnu mě čeká STK, udělat to lépe po? Chtěl bych přidat pár koníků, prázdný  to jede hezky, při zatížení by to chtělo trochu víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, headerTDI napsal:

Myslím že kombinace vysrat se na Shellku (tankovat kvalitní palivo) a návštěva TDI Funa bude pro tebe ideální kombinace vzhledem k tomu že si z Asie emoji6.png

Tak z Asie.... no jak myslíš, mohl jsi mít hezký zbytek života, ale takhle..... vybral sis sám. Být tebou, už ven sám nechodím. My vídeňáci se nedáme :-)

Na tu shellku jedu jednou za rok, preferuju Benzinu a výjimečně Eurooil bez biosložky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že na úpravu je potřeba přijet s tím co se bude upravovat.  To platí jak u Funa, tak u mě.  Aspoň tedy u mě 100pro. ˇUpravy poštou a na pumpě neřeším, důležité je vyhodnocení stavu auta.  Pochopitelně při služebce nás můžeš navštívit,  a pak si buď hodit korunou, nebo jednoduše budeš mít dříve či později i nějakou soukromou cestu. To už je na tobě, myslím, že jsem se k tomu vysemenil až kam. MPR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...