Přejít na obsah

Kontrola kapaliny v ostřikovačích


attim

Doporučené příspěvky

Neřešil někdo náhodou - když dojde kapalina v nádržce ostřikovačů, rozsvítí se kontrolka a na maxidotu se ukáže něco ve smyslu "doplňte kapalinu...". OK beru, ale proč to musí každých 5 minut během jízdy znovu ukazovat a k tomu vždy zazní ten výstražný gong ?

Má to prostě ukázat jednou, já to vidím, rozumím, až se mi bude chtít tak doplním, Kromě toho tam pořád svítí výstražný trojúhelník. Nepotřebuju ale, aby mi to každou chvíli znovu připomnalo - já to vím :-) Navíc to není nic kritického...

 

Je to blbost, jasně, spíš jestli to někoho taky nesere abychom si zanotovali :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ostřik světel mám taky. Asi to souvisí s tím šploucháním - vyjel jsem, každých cca 5min to řvalo, pak jsem zastavil, potom zase klasicky po nastartování, potom dlouhou dobu nic, pak až chvíli před cílem cesty 2x. Tak nevím. Ale je to kokotina :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neřešil někdo náhodou - když dojde kapalina v nádržce ostřikovačů, rozsvítí se kontrolka a na maxidotu se ukáže něco ve smyslu "doplňte kapalinu...". OK beru, ale proč to musí každých 5 minut během jízdy znovu ukazovat a k tomu vždy zazní ten výstražný gong ?

Má to prostě ukázat jednou, já to vidím, rozumím, až se mi bude chtít tak doplním, Kromě toho tam pořád svítí výstražný trojúhelník. Nepotřebuju ale, aby mi to každou chvíli znovu připomnalo - já to vím :-) Navíc to není nic kritického...

 

Je to blbost, jasně, spíš jestli to někoho taky nesere abychom si zanotovali :))

 

Moje okta se chová úplně stejně. MR 2014, bez ostřiku světel. Jak říkaš, je to kravina, ale otravná :). Bude to chtít vykoumat sw vypnutí alespoň toho gongu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to taky otravuje víckrát a objeví se to na barevném maxidotu na chvilku třeba misto dojezdu km. Po chvilce se to zase přepne zpět. Napočítal jsem na 100 km cestě na prvních 20 km 5 výstražných signálů a pak se to uklidnilo. Na maxidotu zůstala jen malá ikona.

Jsem zvědavý až nechám dojít ostřikovače příště...

Editováno: , autor: jiri739
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...