Přejít na obsah

Xenony - problémy, závady


Wallematte

Doporučené příspěvky

zdravim,,mel jsem halogeny a koupil jsem xenony od nejakeho clovicka,,,nasadil jsem je a vse fungovalo,,prijedu domu a nesviti jeden xenon,,,zapnu sevetla znovu a oboje sviti,,,,vypnu motor a zase rozsvitim a jedno zase nejde,,otocim ovladacem na svetla a jdou oboje a jedu a po zastaveni zjistim ze nesviti ani jedno a zase to vypnu a zapnu a problikavaji svetla atd atd.... Co s tim je???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravim všechny a tímto bych Vás chtěl poprosit o radu.Mám na O2 předface dodělávaný xenony i komplet nivelaci.Pár dní se mi tam rozsvěcela na palubce prasklá žárovka,ale diagnostika nic nenapsala.Ale přitom všechno funguje jak má,ale teprve dne jsem zjistil,že když dám dálkový a vypnu je tak to zase rozsvítí kontrolku žárovky a až dnes mi vag napsal chyba motoru levé paraboly pro krátký paprsek-chyba v elektrickém obvodu.Za poslední 3 týdny jsem dodělával jen osvětlení nástupního prostoru v zrcátkách s can-bus led diodama a to mi taky občas vyhodí chybu,ale to asi nemá souvislost.A jelikož tam byly kdysi halogeny tak jsem vyhodil z interieru ten kolečkový přepínač co šteluje výšku světel a podsvit za ten s jedním kolečkem na podsvit.Diagnostikou chyby smažu,ale jak dám dálkový a vypnu tak to zase hlásí stejnou chybu.Můžete někdo poradit.

 

toto jsem vyhrabal z vaga a zdá se že vis tyhle chyby nezná

 

02498 - motor leve paraboly pro nizky paprsek (V294)
            012 - chyba v elektr. obvodu
             info o závadě:
                    Stav závad: 01101100
                    Priorita závad: 3
                    Frekvence závad: 1
                    Počítadlo resetů: 127
                    Kilometry: 119680 km
                    Indikace času: 0
                    Datum: 2005.09.13
                    Čas: 31:63:63

             info o závadě:
                        ZAP
                    Napětí: 14.20 V
                        ZAP
                        ZAP
                        VYP
                        VYP
                        VYP

02499 - motor nizkehio paprsku praveho svetlometu (V295)
            012 - chyba v elektr. obvodu
             info o závadě:
                    Stav závad: 01101100
                    Priorita závad: 3
                    Frekvence závad: 1
                    Počítadlo resetů: 127
                    Kilometry: 119680 km
                    Indikace času: 0
                    Datum: 2005.09.13
                    Čas: 31:63:63

             info o závadě:
                        ZAP
                    Napětí: 14.20 V
                        ZAP
                        ZAP
                        VYP
                        VYP
                        VYP

Editováno: , autor: Petr 1.9TDI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdravím, chci se zeptat koupil sem originál xenony na octavii 2 ... Když xenony rozsvítím tak oba naskočej a pak prostě hned po sekundě zhasne, nevíte kde by mohl být problém? Jestli v trafu nebo výbojka? jedna strana mě to dělá pravidelně, na druhé straně se mě to stalo pouze jednou.

 

A ještě na jednom světle, mě nesvítí parkovačka. Žárovkou to není a pojistkou taky ne. A ve světle uvolněný kabel nebo tak něco též není. Vede to přímo do konektoru ve světle, na který se potom přivádí kabel z auta na zapojení světel díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 roky později...

Zdravím stala sa mi taka vec že Xenony na mojej eRSe prestali robit tkz. tu rozcvičku ale ostali iba ako keby padnuté dolu nemáte niekto náhodou skúsenosti s týmto diagnostika vyhodila chybu 01535 - Control Circuit for Right Headlight Range Adjusting Motor (V49) 
010 - Open or Short to Plus

Bude sa to jednat o riadiacu jednotku sklonu svetiel ??? :plac: 
Vďaka za info !!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Poprosím o radu.

-odešlo čidlo náklonu xenonu přední. Chyba na palubě, světla spadly dolů. Koupil jsem na vrakáči nové, vyměnil, chyba zmizela ale..

- nastartuji zapnu světla, ty se kalibrují do stran a jen levé nahoru a dolů. Právě se nahoru nehne a zůstalo dole.

- diagnostika ní žádná chyba.

Nevíte čím to? Světlo jsem rozebral ale není vidno co spravit. Před tím vše frcelo.

76EF6C41-15F3-4477-B316-737A3E323C43.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...