Jump to content

Výměna originálních potahů sedaček

micz
 Share

Recommended Posts

Zdravím Vás kolegové. Máte někdo zkušenosti se sundaváním originál potahů ze zadních sedaček? Mám v plánu koupit sedačky s tříbodovým pásem uprostřed, ale pochybuju že bych trefil stejnou barvu. Proto mě zajímá jestli je možný prohodit nějakým rozumným způsobem potah. Díky moc

Ono to právě vypadá, že se jen odmontuje ten dvoubod a místo něj se namontuje spodek trojbodu. Navíjení by mělo být v sedačce. Ale nevím, potřeboval bych s tím poradit. Byl bych docela rád kdyby se mi to tam povedlo dát a synátor mohl sedět uprostřed a koukat na cestu, protože jinak kol9 ....

No ja mam Fabku 4-mistnou a vim ze si doprostred nemuzu pridelat zadnej pas ani papirove ani fyzicky. Proste tam na to nemam kotevni uchyty a zadny dodelavky se delat nemuzou. A taky mam dojem ze zmena dvoubodu na trojbod (i naopak) je nemozna. Je to bezpecnostni prvek a s tim je to homologovano.

• 1 month later...

Zdravím Vás kolegové. Máte někdo zkušenosti se sundaváním originál potahů ze zadních sedaček? Mám v plánu koupit sedačky s tříbodovým pásem uprostřed, ale pochybuju že bych trefil stejnou barvu. Proto mě zajímá jestli je možný prohodit nějakým rozumným způsobem potah. Díky moc

jde to celkem rychle. Vyndáš sedák/opěrák, okraj potahu je podhrnutý pod rámem sedáku - stačí "narovnat" okraje a potah už jde částečně svlíknout a zůstane viset jen na středovém profilu. Ten je tvořen drátem, který je přichycen kovovými kroužky (něco jako malý kroužek na klíče). Ty buď opatrně "vytočíš" kleštěmi (strašná práce), nebo je přestřihneš štípačkama a při montáži místo nich dáš elektrikážské zdrhovací pásky. Pokud zvolíš druhou možnost, tak komplet převlečení sedadel ti zabere maximálně hodinu.

• 2 weeks later...

Pasy jdou prehodit na fabce sem mel trojbot a pak sem poridil polosporty z ibizy a ta mela dvoubod

Pod sedackou je kotevni oko to de odsroubovat a provliknes tam bud trojbod nebo prisroubujes dvoubod

U dvojbodu je pas zvlast a u trojbodu je pas navynutej primo v sedacce

• 4 months later...