Jump to content

Škrtící klapka


LadaT
 Share

Recommended Posts

Potřebuju radu než pojedu do Škodovky , auto jede normálně jen když se zastaví vyletí otáčky na 1500 někdy i 2000 a stabilně drží. Na VAG to napsalo chybu škrtící klapky problém je že občas to jde smazat občas ne, to stejný klapka občas se hejbe občas ne.jinak auto jede úplně normálně krom toho volnoběhu A po dobu nastartování kde to drží ty otáčky auto syčí hadice jsem kontroloval všechny jediný na co jsem přišel že to jde touhle dirkou viz obrázek. chci se zeptst jestli mi to někdo mužete vyfotit jestli to má být takhle nebo tam má být nějakej ventil nebo záslepka než nechám ve škodovce vyměnit škrtící klapku. Děkuju ( je to a prvním obrázku na tý krabičce nahoře.)

post-88675-0-13713400-1402219924_thumb.j

post-88675-0-05583800-1402219940_thumb.j

Edited by LadaT
Link to comment
Share on other sites

Tak škrtící klqpkou to nebylo. Není tu někdo s 3.6 z okolí Prahy , Kladno? Potřeboval bych vyzkoušet ventil odvětrávání tu hadici co je na fotce viz první příspěvek protože se mi v motoru vytváří podtlak když se povolí víčko oleje při volnoběhu je tím podtlakem přicuclé. Nabízím 500 ve servisu mi řekli že si nejsou jistí že se to tím vyřeší a ten ventil stojí 2500. Jestli by byl někdo tak ochotnej?

Link to comment
Share on other sites

Vikem valcu je tam napevno pripojeny odvetravani klikove hridele to se pokazilo a prodavase tokomplet s vikem. Pry casta zavada u R32 golfa a u 3.6 jen tady v ceske republice absolutne zadnej autorizaknezna a nevi co delat s tim motorem kdyz se neco pokazi jen vymenuji pokus omyl. Zavadu jsem nasel a odstranil s pomoci americky forao golfech R32 je tam o tyhle zavade mraky clanku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...