Přejít na obsah

Výměna volantu


TomV

Doporučené příspěvky

Čaute,

mám možnost dobře koupit novej čtyřramenej koženej volant do OII bez modulu airbagu a chci se zeptat, zda výměna gumoveho volantu za kozenej + přemontovaní modulu airbagu do toho koženého volantu není pro autorizovaný servis ořišek? Prostě, jestli mi na tom ti borci něco nepok*rví, aby pak to třeba netroubilo a nebo nedej bože v připadě potřeby nevystřelil pytel...

Nemáš náhodou možnost dobře koupit dva čtyřramenný kožený volanty do OII?

Jinak bych měl stejný dotaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem koukal na vyndanej čtyřrameňák v garáži a myslím že s tím nebudete mít žádnej problém.Ten prostředek se při demontáži stejně vyndavá komplet i s bagem,takže se jenom vymění gumová kostra za koženou a dá se to tam zpátky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute,

mám možnost dobře koupit novej čtyřramenej koženej volant do OII bez modulu airbagu a chci se zeptat, zda výměna gumoveho volantu za kozenej + přemontovaní modulu airbagu do toho koženého volantu není pro autorizovaný servis ořišek? Prostě, jestli mi na tom ti borci něco nepok*rví, aby pak to třeba netroubilo a nebo nedej bože v připadě potřeby nevystřelil pytel...

Nemáš náhodou možnost dobře koupit dva čtyřramenný kožený volanty do OII?

Jinak bych měl stejný dotaz.

Není to oříšek ani na přehození doma v garáži.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...

Nikde jsem to tady nenašel, chci se zeptat, mám v oktě obyč plastový volat a rád bych jeho výměnu za kožený s multifunkcí, dotaz zní, co vše se bude must krom volantu vyměnit? stačí pouze prohodit volanty a bag nebo je nutno měnit i nějakou Řj? Jinak jde o OII r.v. 11/2006 m.r. 2007. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

mám k dispozici podvolantovky index CH pro zprovoznění face volantu v předface voze cena této jednotky 2500kč

volant a bag také k dispozici,nebo výmněna starého bagu za nový tip s doplatkem 1000kč.

nebo podvolantovky pro předface MFvolant za cenu 1500-2000kč

post-3500-046268200 1288370664_thumb.jpg

Editováno: , autor: jendaT4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-46758-054428700 1288634255_thumb.jpO II FL 09/2009

Som čerstvo po výmene volantu za trojramenný multifunkčný, čím chcem všetkým, ktorí uvažujú o výmene, hlavne "odborným servisným technikom" z autorizovaných servisov Škoda na Slovensku odkázať, že: Je to možné, dá sa to, funguje to a bez nutnosti vymeniť 1/2 auta a za sumu viac ako 1000.-euro!!!

Zároveň sa chcem opäť poďakovať Ferdovi, ktorí to všetko excelentne vyriešil - urobil - nastavil (vrátane doinštalovania HF GSM III Premium, hmlovky corner, celkovej diagnostiky atď.). Perfektná spolupráca, prístup, jednanie, samotná inštalácia atď. Ferdo - ĎAKUJEM!

PS: Aj keď to tu nepatrí: Ak by niekto chcel a potreboval, touto výmenou som sa stal majiteľom: štvorramenný kožený volant + kabeláž pre pripojenie BAGu, podvolantová jednotka KO1 VW 1KO 953 549 CQ, LK 10003575, páčka stieračov s ovládaním PC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...