Přejít na obsah

Výměna volantu


TomV

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Mám octaviu  II tour r.v. 2011 kde mam bolero, original HF sadu prepojenu s bolerom a ten jednoduchy palubný počítač (nie maxidot), chcel by som v nej vymeniť volant za multifunkčný (zistil som, že su dva modely - telefon a radio) tak aby mi fungovalo prijmanie a odmietnutie hovoru a taktiež prepinanie skladieb, radio staníc,  ovladanie hlasitosti, prepinanie medzi mediami na radiu + taktiež by som chcel domontoavť tempomat. Je to v tejto kombinacii možné, ktorý volant budem potrebovať (radio, telefon) a čo ešte všetko  k tomu  - aby to fungovalo.

Editováno: , autor: jozef janosik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 5 týdny později...

Už tu ta otázka jednou zazněla, ale bez odpovědi, tak se zeptám ještě jednou. Jak velkym šroubem (torx) je volant přišroubovanej k ose?

A ještě jestli koženej volant z Fabie I facelift pasuje do O2 předface? Vypadá stejně, tak bych řekl že stejnej bude..

Díky

Editováno: , autor: Sharky487
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám k dispozici podvolantovky index CH pro zprovoznění face volantu v předface voze cena této jednotky 2500kč

volant a bag také k dispozici,nebo výmněna starého bagu za nový tip s doplatkem 1000kč.

nebo podvolantovky pro předface MFvolant za cenu 1500-2000kč

 

...

Ahoj,

pokud potrebuju zprovoznit kozeny volant ze superb 2010 v moji octavia 2005,  potrebuji k tomu podvolantovku s indexem CH

a nebo muzu pouzit i nejakou jinaci? momentalne mam:

 
Address 16: Steering wheel        Labels: 1K0-953-549-MY8.lbl
   Part No SW: 1K0 953 549 F    HW: 1K0 953 549 F
   Component: Lenksäulenmodul 021 0050  
   Coding: 0000012
   Shop #: WSC 73430 790 00000
   VCID: 356B3F0D5C5A571
 

No fault code found. 

Editováno: , autor: bretahrnek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sundal jsem plast pod volantem (ten velký s přihrádkou pod spínačem světel) ale nic nevidím, dá se nějak sundat ten plast pod volantem? airbag odpojovat nechci jak se píše v příručce, nechci aby vystřelil a zase to vozit do servisu jen aby se mi podívali co mam za jednotku, to se mi platit nechce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci moc prosím o radu, potřebuju vědět, jestli potřebuju mimo Volantu s MF a jednotky ještě něco dalšího - nějaký ten kabel nebo co to má být? Mám TMP a maxidot ale to na tom asi nezávisí myslím... chci to nechat o víkendu namontovat, tak aby mi něco nechybělo :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, tak jsem to tu celé pročetl a jsem s toho Jarin...

Chci měnit nekožený ne multifunkční volant na octavii II před FL za kožený volant taktéž bez multifunkce.

Volant mám již obědnaný a airbag semnou vymění na vrakovišti..... potřebuji ještě něco ? třeba ten kabelový svazek.... bude stejný před fl s fl

A poslední otázka co ta podvolantová jednotka nemusí se měnit když nemám ani nebudu mít multifunkci ? Bude troubit ?

Díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Takže mám 20r. niesom žiadny mechanik ani nič iného, stačí na to iba čas + skrutkovač + hviezdicový skrutkovač M12

Mal som 4-ramenný hnusný gumený volant (O2 predfl. interier z FL - rv. 08/2011)

 

1. otočiť volant o 90* do prava, vycvaknúť airbag

2. otočiť volant o 180* do lava, vycvaknúť airbag

3. vycvaknúť airbag a dať ho von ( vypnuté zapaľovanie )

4. odskrutkovať skrutku v strede volantu ( so skrutkovačom hviezdičkovým M12 ) PS: Ta skrutka drží jak sviňa! :D

5. nasadil som nový kožený 4-ramenný volant

6. zaskrutkoval skrutku ako som len vládal , zacvakol a zapojil airbag

HOTOVO

- nový kožený volant + 60€
- starý plastový som predal - 20€

- 30 minút práce

Výsledok, parádny nový kožený volant za 40€ ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím, chtěl bych se zeptat ,mám OII 2006 před FL. Mám obyčejný gumový čtyřramený volant a chtěl bych dát tříramený z OII RS. Bude pasovat bez toho aby se muselo měnit ještě něco jiného? A pasoval by i volant z faceliftu? Vše bez multifunkce ,jen volant za volant. Díky.

 

PS: Tak jsem se rady nedočkal, tak jsem to risknul. Koupil jsem na vrakárně Tříramený kožený s perforací z RS facelift. No a už je v autě, pasuje, je identický se starým.

 

post-52755-0-17809800-1378581579_thumb.j

Editováno: , autor: maba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...