Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
TomV

Výměna volantu

Doporučené příspěvky

No já ho měnil opačně, dával jsem MF za obyč volant. Vim že se řešilo, že když MF volant netroubí, tak může být špatná jednotka ve volantu, ( je jen u MF volantu ), protože klakson jde nějak přes ní. To je vidět i na kablíku. Takhle obráceně jsem to tedy nezkoušel, ale jestli máš správný kablík, vše správně zapojeno a není závada jinde, tak mě napadá jedině co na to může mít vliv, tak buď podvolantová jednotka nebo kodování. Překodoval si jednotku, že již nemáš MF volant ? Vim že podvolantovky pro multifunkci a pro obyč volant ( byť může mít auto polodot a tempomat ) maj jinak rozložený piny po desce, ale řikam takhle obráceně jsem to nezkoušel... 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Kodování jsme nedělaly,nevím jestli se to musí kodovat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Takže když ty kabely přehodim na pin 7 a 8 tak mi to bude troubit? Nevím co myslíš tím NAPŘÍMO.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Presne jak pisu, z pinu 7 na jeden faston klaksonu a z pinu 8 na druhy, thats all

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím všechny, mam dotaz chci vyměnit volant mam MR2008 před Fl bez multifunkce za volant z O3 4 ramený taktéž bez multifunkce.Musím k tomu mít i nějaký kabel k bagu?Kde se případně dá sehnat?A bude mi houkat?Kdyby ne co mam udělat?Děkuji za odpověď

Editováno na JasonB29

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Chtěl bych požádat o radu. Potřebuji vyměněnit na OII RS kroužek pod volantem a když vycvaknu airbag, tak auto začne troubit, proto jsem zkoušel odpojit baterii, ale tam je zase problém, že začne houkat alarm. Máte někde zkušenost, jak na výměnu, aby člověk nevzbudil všechno v okruhu několika kilometrů? Díky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud baterii odpojujes s odemcenym autem, tak auto nemuze zacit houkat, protoze alarm neni aktivni. Nebo mi neco unika?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se