Přejít na obsah

Výměna volantu


TomV

Doporučené příspěvky

Sehnal jsem jednotku AM. byla nastavená na všechno, co by měla umět, takže jak jsem ji přehodil, hned to všechno ožilo. V servisu to šlo nastavit, v sekci elektronika volantu, kódování jednotky..prošly se popořadě jednotlivé body a zvolila se vždycky číselná možnost, podle výbavy..tedy i včetně 3/4 ramenného volantu. No nakonec uložit a je to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
Aj ja som počil, že bude, ale zrejme ešte nie tak skoro.

Čo sa týka montáže, tak pokiľa tam už je multif. volant aj s tlačidlami a elektronikou, tak treba doplniť kontaktnú špirálu a vymeniť RJ volantového modulu. Potom by to už len bolo treba nakódovať a malo by všetko fungovať.

Lidičky...měnil jsem gumovej volant za volant RS na dvojkové octávii a nic se nemusi programovat!!! Mě to přijde,že si tady nekteři jedinci dělaji z ostatnich prdel a tahaji akorat prachy z Vaši peněženky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj ja som počil, že bude, ale zrejme ešte nie tak skoro.

Čo sa týka montáže, tak pokiľa tam už je multif. volant aj s tlačidlami a elektronikou, tak treba doplniť kontaktnú špirálu a vymeniť RJ volantového modulu. Potom by to už len bolo treba nakódovať a malo by všetko fungovať.

Lidičky...měnil jsem gumovej volant za volant RS na dvojkové octávii a nic se nemusi programovat!!! Mě to přijde,že si tady nekteři jedinci dělaji z ostatnich prdel a tahaji akorat prachy z Vaši peněženky.

Takže jsi to mechanicky pospojoval /kabel/ a samo se to chytlo bez vasu?

Editováno: , autor: tomson1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

To Romariooooooooo. Když sundáváš volant a místo něj jen dáváš jiný (samozřejmě taky gumový ;) ), tak opravdu nic nastavovat nemusíš..to si tam můžeš dát klidně řidítka a pořád je to good. Ale čti pořádně, než začneš nadávat ostatním. v případě,že měníř ŘJ sloupku řízení, což v případě výměny klasického gumového volantu za multifukkční gumový většinou musíš,tak se bez VASu neobejdeš.. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Romariooooooooo. Když sundáváš volant a místo něj jen dáváš jiný (samozřejmě taky gumový ;) ), tak opravdu nic nastavovat nemusíš..to si tam můžeš dát klidně řidítka a pořád je to good. Ale čti pořádně, než začneš nadávat ostatním. v případě,že měníř ŘJ sloupku řízení, což v případě výměny klasického gumového volantu za multifukkční gumový většinou musíš,tak se bez VASu neobejdeš.. :p

ty vole looool, megalol, to je masakr tohle, ted jsem se fakt řezal lol:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...