Přejít na obsah

Výměna volantu


TomV

Doporučené příspěvky

ten asi musí bydlet v gumovým baráku, jinak si to nedovedu vysvětlit...

GUMA TO JE MOJE!!! ALE AŽ VÁM PUSTIM MUZIKU TAK SEDNETE VŠICHNI NA PRDEL...TA NENI Z GUMY!!!

Z té muziky :band budeme celí gumoví :rock::punk:

Mám pocit, že je guma i povoláním :palec2: škoda, že už se na Nově nevysílaj ty Gumáci.. mohl by tam účinkovat a bez masky.. lol

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proc jako budeme v prdeli z ty tvy muziky? myslim, ze ne, v GIII jsem woofer do kteryho jsem poustel co si tak matne vzpominam 400W RMS, takze nevim nevim

Neni nic jednoduššiho než to porovnat.Jdeš do toho?---urči čas a místo.P.S a rozhodně to nebude o gumě :feve:

Jen Luke a Romariooo s jeho gumovým volantem :kol-137::kol-143: Už se těším :kol-147:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romario: ty kdyz si kupuješ nový auto, tak si to starý necháváš? myslíš, že toho GIII ještě mam? myslíš, že jsem blázen? porovnám to snadno, kdyz sednu do tvýho auta a woofer mi bude tim tlakem hejbat s vlasama, bude ti to hrat stejne, mozna lip. jde o to, jakou zástavbu s jakyma komponentama budes mit, ale věř mi, že středy a vejšky Focal Polykevlar, woofer JBL W12GTI a dva zesiku Audison LRx hraly hodne dobře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romario: ty kdyz si kupuješ nový auto, tak si to starý necháváš? myslíš, že toho GIII ještě mam? myslíš, že jsem blázen? porovnám to snadno, kdyz sednu do tvýho auta a woofer mi bude tim tlakem hejbat s vlasama, bude ti to hrat stejne, mozna lip. jde o to, jakou zástavbu s jakyma komponentama budes mit, ale věř mi, že středy a vejšky Focal Polykevlar, woofer JBL W12GTI a dva zesiku Audison LRx hraly hodne dobře

[/quot

Když prodávam auto tak si to hifi nechám zdemontovat a dám si to no nového auta.Focaly jsou dost dobry...mám je vepředu ve dveřich.Jinak vzadu Alpine,subwoofer Focal vestavěný v podlaze...2 x zesilovač.Jde to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím všechny,mám na Vás prosbu.Koupil jsem Oll a potřeboval bych zprovoznit multifunkční volant(montoval ho tam už původní majitel).Byl jsem ve značkovém servisu a nebyli schopni ho dát dohromady,a nějak už ani nemám chuť jezdit po všech servisech a platit za to,že nevědí co s tím....pokud by někdo věděl jak ho oživit a dal se na to,budu moc rád(Severní morava).Hezký večer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,mám na Vás prosbu.Koupil jsem Oll a potřeboval bych zprovoznit multifunkční volant(montoval ho tam už původní majitel).Byl jsem ve značkovém servisu a nebyli schopni ho dát dohromady,a nějak už ani nemám chuť jezdit po všech servisech a platit za to,že nevědí co s tím....pokud by někdo věděl jak ho oživit a dal se na to,budu moc rád(Severní morava).Hezký večer

Severní Morava? Tak to zkus napsat Cosbymu.. Jinak problém bych viděl v řídící jednotce sloupku řízení, bude to chtít jinou. Jde ti houkačka? Je k tomu potřeba i vyměnit kabeláž,co je mezi sloupkem řízení a volantem (modulem airbagu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Severní Morava? Tak to zkus napsat Cosbymu.. Jinak problém bych viděl v řídící jednotce sloupku řízení, bude to chtít jinou. Jde ti houkačka? Je k tomu potřeba i vyměnit kabeláž,co je mezi sloupkem řízení a volantem (modulem airbagu).

no právě že to ani netroubí

Editováno: , autor: maco30
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Čaute,

mám možnost dobře koupit novej čtyřramenej koženej volant do OII bez modulu airbagu a chci se zeptat, zda výměna gumoveho volantu za kozenej + přemontovaní modulu airbagu do toho koženého volantu není pro autorizovaný servis ořišek? Prostě, jestli mi na tom ti borci něco nepok*rví, aby pak to třeba netroubilo a nebo nedej bože v připadě potřeby nevystřelil pytel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...