Jump to content

Automatické zavírání oken


pavouk777
 Share

Recommended Posts

Ahoj všem. Chtěl bych se podělit o zkušenost se zavíráním oken u Škoda Octavia II třetí generace výbava elegance rok 2010. Dnes jsem se po 4té setkal s tím, když otevřu auto na dálku a držím dalku na otevřít tak mi sjedou všechna okna. Pokud neotevřu dveře tak se asi po 20s zamkne auto a asi po delších 20s se zavřou všechna okna. Ale tato funce mi připadá nahodilá. Dělá to nahodile, tak že jednou o.k a zajedou všechny a pak třeba týden a více se tato funkce neprojeví. Podotýkám že ve vybavě je senzor denního svícení a dešťový senzor který funguje bez chybky. Můžete mi poradit co dělám špatně s D.O. . Pokud má někdo s tímto zkušenosti pls napište. Děkuji Pavel.

Link to comment
Share on other sites

no nevim ale me se na dalku při dlouhem stisku taky otevřou okna  a pokud neotevřu dveře tak se zamcou ale mejak jsem nevypozoroval ze by se měli okna zavrit ,v palubaku mam nastavene automaticke zavirani ale nevim jestli to není jen za deste .ale pokud drzim zamykani tak se okna zatahnou

Link to comment
Share on other sites

Pravděpodobně stim automatickým zavíráním by byla možnost tehdy pokud se rozjedes a pri 20 km se ti zamknou dveře? (Asi). V maxidoku mam na senzor deště zatržítko pokud zacne pršet. To jsem zkoušel vodní pistolkou me dcery. Ale mel jsem zamknuté dveře a stažená okna a pak jsem namířil proud vody na senzor a okna se zavřela. Ale zkusim tuto funkci zapnout v maxiku a uvidím?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...