Přejít na obsah

Park assistent


Martinoslav

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

I ja se pridam s jednou otazkou. Pri montazi asistenta do listy jsou vzdy vyznacena mista na liste, kde otvory vyvrtat, nebo se uz setkal nekdo s listou, kde to treba nebylo? Jedna se o r.v. 03. Pokud by to tak bylo, nemate nekdo nejakej nakres s umistenim senzoru v liste? Moc diky za info ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I ja se pridam s jednou otazkou. Pri montazi asistenta do listy jsou vzdy vyznacena mista na liste, kde otvory vyvrtat, nebo se uz setkal nekdo s listou, kde to treba nebylo? Jedna se o r.v. 03. Pokud by to tak bylo, nemate nekdo nejakej nakres s umistenim senzoru v liste? Moc diky za info ..

Já to dělal na svoji Fábii r.v. 2000 a tam to teda vyznačený nebylo! Resp. tam bylo na několika místech vyznačený křížky, ale těch bylo moc. Musel jsem to poměřit s jiným autem, dvě vyznačený místa odpovídali, ale ty krajní senzory tam nebyli vůbec vyznačený! U auta z roku 2003 by to ale mohlo bejt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I ja se pridam s jednou otazkou. Pri montazi asistenta do listy jsou vzdy vyznacena mista na liste, kde otvory vyvrtat, nebo se uz setkal nekdo s listou, kde to treba nebylo? Jedna se o r.v. 03. Pokud by to tak bylo, nemate nekdo nejakej nakres s umistenim senzoru v liste? Moc diky za info ..

Někde tady na hoře je nákres. Já to dělal podle fotek http://www.skodaoctavia.cz/Exteriernavody/...vaciSenzory.htm

a ještě - mám COMBI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem koupil na F1, ale at koupiš jakýkoliv,tak se asi nevyhneš úpravě výztuhy pod nárazníkem.

:kuk:

Pri parkovaku na RSo naraznik je asi najvacsi problem a to jediny uchytenie drziakov,

Ja som kupil parkovak s drziakmi na OI, navrtal diery stromcekovym vrtakom, zvnutra prilozil a oznacil profil drziaku, prepajkoval som sa zvnutra cez origo naraznik az k prekrytu podla profilu drziaku, ten som zavaril do narazniku a bolo hotovo,

Podotykam ze "vystuhu" (tu kovovu cast) som neupravoval a vsetko sedi ako ma. Vid foto. ;)

kabelaz a zapojenie NO PROBLEMO

PS: svetla si nevsimaj. Uz su faceliftove. ;)

post-3257-1207160151_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hihi ten domček poznááám :D

na výztuhu myslím netreba šahať teda iba v prípade če ju chcete očistiť

jogofogo+anry: Kluci děkuju, jen jsem chtěl vědět jestli je rozdíl mezi řidícími jednotkami parkovacích asistentů FI a FII?

Místa na ty držáky jsou na spodním dílu z výroby, že ano?

profor: když to bude dole, tak to určitě očistím ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Ako ďaleko? ja som to meral a tuším to bolo tak že stredné boli od seba 42cm a od tých stredných boli krajné tuším 44cm teda:

od stredu lišty prvý 21cm a druhý 65cm

15a je spínané plus klúčom, dá sa zobrať na konektore na C stĺpiku vľavo

Je dle schematu zapojeni Parkace u F1 pozice A70 propojena s 15a(v kabelovem svazku za pristrojovkou) trvalych 12V nebo spinanch 12V klicem??
Editováno: , autor: profor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim všechny,

koupil jsem si origo parkovací senzory na Škoda Fabia - po vybalení jsem zjistil že je to sada se 3 senzory. Jak jsem se informoval tak se dá náhradní senzor koupit. Ta řídící jednotka tam má volný pozice na kabely na 4. senzor.

Chtěl bych se tedy zeptat zdali nemáte někdo zkušenosti s touto úpravou ze 3 na 4 senzory?????

EDIT: Nebude se v případě 3 senzorů se ten prostřední hádat s tažným zařízením? Máte s tím někdo zkušenosti?

Děkuju za odpovědi.

Editováno: , autor: GeorgeCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Taky bych měl jeden dotázek, mám FI r.v. 2003 parkovací senzpry jsou tam již od výroby, ale v poslední době v nepravidelných intervalech, při couvání, když nestojí za mnou žádné auto, tak parkovací senzor pípá, jako bych měl 10 cm za prdelí nějakou překážku, která tam samozřejmě není. Setkal se již někdo s tímto problémem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...