Přejít na obsah

Fabia 1.9 TDI - výfuk


najmis

Doporučené příspěvky

Mám krátkou Fabku r.v. 01 1,9pd chtěl bych místo standertního výfuku(posledního tlumiče)dát výfuk z RS.Standartní výfuk pd má středový díl ale v Etce je uvedeno že od některých čísel kastle(roku výroby) má motor ATD středový díl a nebo nemá..výfuk z RS který mám doma má hodně dlouhou trubku směrem k motoru,tudíš je z RS,které mělo jen kat. a poslední díl..

-předpokládám že ten střední díl mám dát pryč...správně...???

-budu muset někde dodělávat nějaké uchyty na ten RS výfuk....?

-nějaké další zkušenosti,postřehy,rady...???????

Díky všem....Petr. :skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš na tom RS výfuku oválnou koncovku?

Je ta koncovka součast tlumiče a je tam navařená z výroby, nebo je tam ta koncovka přišroubovaná jako doplněk? Dík lol

Pokud si to pořádně přečteš,tak tam píšu o výfuku Z RS ne o nějaké imitaci!!!!a taky v Etce jsou popsané pouze originál díly Škoda..tudíš asi píšu o originál výfuku z RS!!!!!!!! :fakac:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, no, no najmisi. Ty se nějak moc čepýříš. Forum je, abych se zeptal, né abys vybuchoval lol Jsme na tom podobně. Já sháním origoš koncovku z RS a ty zas montuješ výfuk RS. Nechceš se na tu montáž vyprdnout, stejně nevíš jak na to, a tu koncofku RS mi střelit ???? lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Mohl by mi někdo pomoci jak se mění výfuk na Fabii ? Mám tam origoTDI a budu dávat FRS , ale jak jsem tak koukal , tak vede nad nápravou , to se kvůli výfuku musí sundavat i náprava ? Mám vzadu kotoučovku , tak nevím co vše to obnáší .Hledal jsem to na fóru a nikde jsem to nenašel , díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

problém se smradem teď řeším, asi vlnovec, má to opletení být natěsno, nebo je normální, že je to cedník?

chalani, když zacpu výfuk, mělo by to zdechnout, ale ono si to bubulá dál a natlakuje se to a hadrem se začne cpát vodní pára

když čumím do motoru, tak u vlnovce to má podezřelý zvuk.... ale asi dole pod autem

mimochodem, když shodím oil víčko, tak to fouká jak ze starý škodovky, je to normální? sací filtr je ALE čistý, na krátké trasy to na víčku dělá bohatou bílou pěnu, na dlouhé zmizí

voda se pomale ztrácí, ale kolem vodní pumpy je to navlhlý, těsnění pod hlavou má 12000km, od tý výměny ubylo v nádržce 2cm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Řeším problém se zvukem.kamarád mel samý motor jak píšu v nadpisu a měl rezonátor místo katu a zbytek trubku a mělo to né moc hlasitý ale pěkný zvuk.já mám uplně to samé auto uplně stejně upravený výfuk ale vůbec to neřve.je to uplně tiché.jen piskot turba je slyšet.setkal jsem se s tím že se sám stahne vlnovec a pak a se zmenší se jeho vnitřní průměr.může to byt tímto nebo může být problém nekde u turba.vůbec nevím jak to tam je.mám to auto týden takže to nemám vůbec prolezené.dík za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

chci se zeptat, potřeboval bych radu nebo zpíš názor....na svojí fabii jsem si výříznul katalyzátor dal jsem místo toho trubku, těd se chystám vyndat zadní tlumič a dát tam trubku, chci se zeptat jestli to nebude mít nějaký vliv na turbo když půjdou splodiny rovnou ven jen z trubky, slyšel jsem někde že může odejít že nebude mít nikde žádnej podtlak nebo co ve výfukovim potrubí,díky moc za radu a názory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...