Přejít na obsah

Zadní světla OII Combi vs RS vs Facelift


T-enter

Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...

Zdravím,

právě také řeším zadní světla. Půjdou mi tedy dát zadní světla z OII FL na mojí 06-ku bez nějakých úprav ? Bude stačit, když na nárazník nalepím odrazky, ve stylu RS, nebo OII FL ?

 

Díky za odpoověď.

Editováno: , autor: zetor950R
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná máš jiný důvod tam dávat světla z faceliftu, ale tak mě napadá, nebude to vypadat otřesně?

Octavia 2 (bez FL) - lampy z faceliftu, černý plastový pásy na nárazníku + nalepený "odrazky" ve stylu RS(nebo FL)

 

Nebo tak, jak to je v originalu? Já vím, že každý máme jiný vkus, ale když vidím, jak má někdo na zadním nárazníku nalepený odrazky jakože RS(nebo FL), tak mi to přijde jako nechutnej tuning.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Podla mna je aj samotne plexi trosku inak robene, resp. to drazkovanie z vnutornej strany od ziaroviek. Lebo ked si porovnam tie svetla, tak FL svetla svietia celistvejsie, ako predFL. ALe mozno su tam rozdiely v parabolach, tazko povedat...skratka FL svetla svietia inak, lepsie/krajsie, imho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...