Jump to content

Nefunkční couvací světla

Jirka RCK
 Share

Recommended Posts

Zdravím,

nevíte prosím, jestli je u pofaceliftové Octavie II možné couvací světla aktivovat/deaktivovat přes VAG a pokud ano, jaká je to adresa?

Známý koupil Oktávku a po nějaké době zjistil, že mu nefungují. Bazarista mu na to do telefonu řekl, že jsou určitě zakázaná VAGem.

V případě couvaček mi to připadne jako blbost, myslím, že se spíš vykrucoval a bude tam vadnej spínač na převodovce, ale raděj se ptám :-)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By KRYSIMLADE
      Uz asi vime a zkusime...
      also... er nimmt sich den VAS 5052 (CAN fähiger tester)
      geht dann auf Steuergerät 44 (Lenkhilfe)
      dann geht er auf die 10 (Anpassung)
      dann gibt er über die TAstatur Kanal 01 ein und quitiert mit Q
      dann siehst du oben einen Wert stehen (bei mir war es die 3..) da hier von 1 an geztählt wird. unten kann er dann per tastatur den gewünschten Wert eingeben. der ist dann erst mal im Testmode angepasst.
      Wenn er dann auf speichern geht ist der auch dauerhaft im EEprom gespeichert..
      also alles uper easy...

Veškeré úpravy a změny v kódování jsou na vlastní odpovědnost a nebezpečí každého uživatele!!!
    • By mirecoslav
      Borci VAG mi načítal chybu 17972 "Riadiaca jednotka škrtiacej klapky - pokles napatia pri základnom nastavení". Nestretol sa niekto s touto chybou a či je nejako dôležitá? Ď
    • By Ivanek007
      Tak pro predeslem problemu, kdy mi auto netahlo sem udelal log. Auto uz mi jede o dost lepe nez pred opravou, bylo v haji čerpadlo, ted mam jine a jede o dost lip, ale furt pri 2000 nezatlaci do sedacky jako drive, proto prosim o kontrolu logu.
      Mam pocit ze mozna vaha vzduchu je v kytkách protoze kdyz se spojim s motorem a je tam prutok vzduchu s toleranci 240-340mg a ja tam mam asi 440mg. viz obr...
      A krapet se mi lisi tlak to je taky na obrazku...
      dik

• By Elizum
      Ahoj,

mám doma Fabii první generace z roku 2004 (1.2 HTP) a během příštího měsíce mi končí technická. Potřeboval bych vyřešit delší dobu opomíjený problém - chyby airbagů. Auto mám na ježdění asi 10 kilometrů denně z domu na zastávku MHD, kde přesedám na socku.

Mám blbé tušení, že bych s následujícími chybami neprošel...

Má někdo tušení, jak tyto chyby odstranit? Jde mi o co nejlevnější a nejpraktičtější řešení. Nové airbagy bych rád vyloučil...

Díky moc!
  • Create New...