Přejít na obsah

Ohřev trysek ostřikovače čelního skla


boban1108

Doporučené příspěvky

Ale no tak klídek, jo? Kdyby toto vlákno bylo až tak závažný problém, už by je nikdo nenašel. Mně jen zajímalo, k čemu je tato informace dobrá. Já už tady za ty léta viděl kdeco a dával informace na bůhvíco (když se mi je podařilo získat), tak není důvod, abys to sem pak nenapsal - pokud ti ze ŠA někdo odpoví (což není až tak neobvyklé). Na jejich Facebook jsem zapoměl, protože ho nepoužívám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak světe div se, ŠA odpověděla. Nikoliv písemně, ale volala velmi příjemná paní. Poprvé nic nevěděla, že prý si mám zavolat dealera. To jsem jí řekl, že s tím mám špatné zkušenosti. Na to řekla, že to tedy zjistí ve výrobě a zavolá mi o den později. Zavolala, a řekla, že si mám volat dealerovi, že ti mají dílenské příručky :) .

 

No nic, tak jsem pátral a zkusil si odpovědět sám. Pravděpodobně tam nejsou topné spirály, ale odporové dráty. To by znamenalo, že ta spotřeba skutečně není nic moc. A dále obsazení pojistkové škříně - v mém manuálu o tom není ani zmínka. Jinde jsem našel, že je na tom 10 A a ještě na tom visí vyhřívání zrcátek. Takže maximum 120 W a to včetně zrcátek.

 

Takže to skutečně není nijak významný spotřebič, který by ovlivňoval spotřebu proudu, nebo dokonce spotřebu benzínu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tedy jen vsuvku.

Chapu, ze nekoho muze zajimat spotreba vyhrivani trysek ostrikovani.

Nadruhou stranu, staci jeden rychlejsi rozjezd a pomyslna uspora na tryskach je v prdelce.

Pokud budu resit vliv spotrebicu na spotrebu, tak zaroven musim jezdit eko.

Kdyz vezmu dnesni auto kde je na ele. vse, tak bych musel resit spotrebu centralu, radia, ele.okynek, vyhrivani sedacek, corner funkci, vyhrivani skel, osvetleni podlahy atd atd.

Tak jen myslim, ze je tedy lepsi koupit Citigo v zakladu a usetrim si spustu starosti.

Naopak jestli si koupim RS byť v TDI, tak zase nemuzu spotrebu resit tak do detailu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...