Přejít na obsah

Škoda bez starostí


jakub.jozif

Doporučené příspěvky

akorát s tím ihned odjedete jim to nende. ptal jsem se u dealera a na "skladě" měli jednu OIII kombíka, a když jsem se zeptal, když bych ji chtěl kdy mi ji přivezou tak z nich vylezlo, že to je vlastně jen nějak zabookvaný do výroby a že bych ju měl za 8 týdnů... :)

 

Jinak líná huba holý neštěstí, takže pokud pánové jste pravidelnými zákazníky vašeho dealera (tím míním kupování aut) tak se zkuste zeptat na nabídku pro VIP zákazníky... jmenuje se to MALO, je to to samý co škoda bez starostí, ale jen na 1 rok, zůstatková cena auta po roce cca 68% a měsíční splátky...no udělalo se mi nevolno když mi dali nahlédnout... škoda bez starostí OIII kombi 1.2TSI při 1% spoluúčasti 7300, MALO 4800... a za 5200 s motorem 1.4TSI/103kw ;;;

 kua to už stojí za úvahu, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, jak jsem psal, jako VIP se k tomu zjevně dá dostat. Co znamená VIP ale asi záleží na dealerovi. Mě na to stačilo koupit dvě Citiga...

 

Jo, volal jsem si na škofin a ptal se na pár detailů ke škodě bez starostí, tady je souhrn:

- jakékoliv doplňky a úpravy (SunSet, tažné, apod.) primárně škofin nedovoluje, ale připouští, že v určitých případech po dohodě dealera se škofinem to půjde

- GAP k pojištění nelze

- v případě odcizení klient hradí dál splátky dokud policie případ nevyřeší/neodloží a pokud pojišťovna dá málo peněz, klient doplatí rozdíl

- s autem se nesmí účastnit závodů

- v případě návštěvy neautorizovaného servisu na roční prohlídce - pokuta

- případné předčasné doplacení - pokuta

- zákaz jakýchkoliv úprav vozu (chip, podvozek, navrtání palubky, tuning apod)

- v případě nehody pod vlivem drog/chlastu pojišťovna neplní nic, vše jde za klientem (ale to mi přijde logické)

- gumy na zimu si můžu (v levnější variantě start) dodat sám, nemusím vzít co mi budou nutit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to normální, a logické že po nějaké době je míň masáže, to jsou zákonitosti úspěšného marketingu, trvalá masáž neplní to co na začátku kampaně! takže nesondovali, jen mají zmáknutý marketing, mimo to to není zadarmo, taková masivní reklama....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně si myslím, že pojistná smlouva bude stejná jako u leasingu, já mám konkrétně Kooperativu. Když jsem zničil disk i pneu, vše se řešilo jako kdybych byl majitel. Zaplatil jsem opravu a do 14 dnů mi to pojišťovna uhradila, akorát si vzali litr za spoluúčast, ale celou částku jsem platil proto, že jsem tam nechtěl auto nechat do doby, než to pojišťovna potvrdí krycím dopisem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

No, alespoň tam už nepíší, že je to IHNED. :) Byla jen otázka času, kdy se do toho pustí i další značky (minimálně v koncernu). Ale pořád mi Octavia přijde jako dobrá volba.

 

A jen mimochodem – stále čekám, stále čekám... objednáno 30. 6. a ve smlouvě termín dodání 29. 8. No, zatím nebyla ani expedována, paráda. Holt v tuhle chvíli jsou oni na koni, já musím jen čekat. Můžu odstoupit od smlouvy, ale pak budu zase minimálně dva měsíce čekat u jiného dealera a oni tu "mojí" Octavii udají někomu hned, takže tím je moc nepotrestám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Můžu odstoupit od smlouvy, ale pak budu zase minimálně dva měsíce čekat u jiného dealera a oni tu "mojí" Octavii udají někomu hned, takže tím je moc nepotrestám...

No hlavně ve smlouvě je myslím 6 týdnů čekačka po termínu jinak platíš sankci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já stěhováním. Teď koukám na novou prázdnou garáž. Dovolená je asi příjemnější...

 

Takže víme, že minulý týden se auto vyrobilo. Nebo alespoň mělo. Když napíšu člověku, se kterým jsem sepisoval smlouvu, tak můj e-mail přepošle nějaké kolegyni, která mi za něj odpovídá. Ta mi slíbila, že se ozve, až auto dorazí. Psal jsem jí, jestli náhodou nedorazilo. Vrátil se mi e-mail, že je na dovolené. Tak píšu tomu, s kým jsem sepisoval smlouvu. Neodepisuje. Volám mu. Arogantně mi říká, že mi přece kolegyně řekla, že se ozve, až auto dorazí. Říkám mu, že to asi nezjistí, když je na dovolené, tak se ptám jeho. Termín dodání měl být 29. 8. Nedorazilo a nic o něm neví. Jen by mě zajímalo, jestli provizi z prodeje dostane on, jen protože je tam podepsaný. Asi ano. Paráda. Kašlu na to, chci auto. A doufám, že po roce a půl, až se bude objednávat nové, ho budu moct objednat u jiného dealera, to jsem ještě nezjišťoval. Neví někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím z nich mám neurčité pocity. Mají pro mě nový a dobrý styl zkušebních jízd, kdy mi dají klíčky a jezdím si, jak chci a kam chci. Ale tím to asi končí. Uvidím jak to celé dopadne, pak půjdou buď na black, nebo white list. Ale spíše na ten první. Asi je to tak jak píšeš, právě jsem ještě vznesl dotaz na ŠkoFIN, ale také si myslím, že vrátit ho musím jim, ale objednat nové kdekoliv jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...