Přejít na obsah

Škoda bez starostí


jakub.jozif

Doporučené příspěvky

Ja mam ted objednanyho Citroena Grand C4 Picasso za nejakych 6200 mesicne, tak snad to vydrzi ty 2 roky jezdit a nebudu se moc kamaradit se servisaky v Citroenu :), kazdopadne je to auto s cca 2x vyssi hodnotou nez Octavka, ma fajn vybavu a momentalne o 2,5k nizsi splatkou, tak proc to nezkusit :D

Editováno: , autor: NickRabit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem "normální člověk" a nad oper.lízačkou jsem uvažoval, už když s tím přišli i u nás pro obyčejné smrtelníky, ale bohužel ŠA má limit 20t km ročně a to já najezdím jen do práce více za rok, tudíž to pro mě je pasé. A GTéčkový golf je krasavec (koneckonců jednoho takového jsem měl každý den o dovči na očích), ale abych si vozil dvě půlky do práce GTéčkovým golfem, to mi zase přijde tak nějak mimo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blbost, operak je fajn, akorat to chce projit nabidky, nesouhlasim s tim, ze to neni pro normalni lidi. Chce to dobre propocitat naklady na ruzne varianty, u me je to zhruba stejne, mozna o neco malo vice, kazdopadne ty nervy s prodejem a  resenim veci kolem me za to vazne nestojio. Sam sej uplne obyc clovek a nemuzu si na to rozhodne stezovat a nemenil bych :) Kazdopadne Octavka s manualni klimou skora za 9k me prijde hodne, kdyz to porovnate s konkurenci, jdou poptat lepsi nabidky, kdyz se dneska clovek trosku snazi. Fajn ceny maji ted treba autanarok.cz (Jarov), CSOB, ALD, kdyz netrvate na koncernu tak jde za super penize sehnat Fiat, Jeep nebo Opel. Akorat musim uznat ze objednani auta u CSOB + Citroenu je mnohem vetsi bojovka, nez podpis jednoho papiru na salonu Skodovy :/

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže k té nabídce Golfu GTD, co tu byla - je to nabídka na IČO, dodací lhůta 4 měsíce, možnost volby jen barvy, poskytuje to přímo ten autosalon spolu s VWFS. A pár negativ - v ceně nejsou zimní kola, spoluúčast havarijního pojištění je 10 % a nemá xenony. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak Octavie včera vrácena. Přijel jsem, předal jsem, odjel jsem (busem). Předání v pohodě, žádné měření tloušťky laku jsem nezaznamenal, s technikem jsem u toho sice nebyl, ale měřič s sebou neměl. Jen hodně focení všeho, dostal jsem pak k podpisu elektronickou verzi protokolu, že je vše OK, technik mi řekl, že je to ve stavu nového auta (aby ne, staral jsem se o ni jak o vlastní). Takže kdyby někdo chtěl Octavii jak novou, která nikdy nebyla v myčce, za studena se s ní jezdilo opatrně a turbo se nechávalo dochladit, tak teď bude v Auto Palace Spořilov (pokud se tedy prodávají zase u dealera). :) 
Jinak poškození za dva roky nějaké na autě bylo, ale nic podstatného (drobné odřeniny nikdo neřeší, stejně jako stopy po kamíncích atd...). Větší poškození řeší havarijní pojištění. :)Ale už bych stejně nešel do vyšší spoluúčasti, než nějaké 1 %. U půjčeného auta určitě ne.
Aktuálně uvažuju nad tím Golfem GTD. Vzít ho na rok, nájezd 25 000 km, spoluúčast se dá domluvit na 1 %... pak už chybí jen ty zimní kola, holt koupit a pak prodat. Uvidíme. Aut je teď dost. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zrovna řešíme OL na firmu kvůli daním, cenově se to vyplatí než dávat státu nesmyl.

Co mám ale velký strach je to vracení po 3-4 letech. Parkování u paneláku tomu moc nepřidá a když se dnes podívám na rok starou Toyotu nebo Fabii tak bych blil.

Spoluúčast 1% je jistá, ale i tak se tam úplně vše nedá dát. Nerad bych, aby mě někdo z pár pumpnul o 50-100tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...