Přejít na obsah

coming/leaving home - rozsvícení světel při odemknutí


O3failRS

Doporučené příspěvky

Já mám halogeny a o této funkci nevím.

Ty jsi ten týpek co ve spolupráci s ferda25 měnil na xeny?

Nechceš tu založit vlákno-třeba "Výměna halogenů za xenony" a trochu tam rozebrat co všechno taková výměna obnáší,jak pracně, tak finančně?

Myslím, že tohle by zajímalo hodně lidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoši, nechci, moralizovat nebo tak nějak, čtěte, vyhledávejte a nemnožte zbytečné témata - to téma tu totiž už je - ZDE

 

a mezi nama, kdyby byl od ferdy25 tak mu Coming Home (CH) a Leaving Home (LH) funkce nejspíš funguje

 

dle návodu níže je na snadě, že pokud automatické rozsvěcování světel opravdu funguje neměl by být problém CH a LH dokódovat.... minimálně na mlhovky ... což je daleko praktičtější funkce než pořád rozsvěcovat výbojky xenonů!

 

*** Coming / leaving home přes mlhová světla a současně bez světel ***
Unit 09 , secure access 31347 changed :
Comfort - illumination - Coming Home Leuchten set the Fog Light
- (x ) Leuchte6ABL LC5 - C 6 Lichtfunktion nastavit na Not active
- (x ) Leuchte7ABL RB1 Lichtfunktion C - 7 nastavit na Not active
Hodnota x se liší v závislosti na konfiguraci světel - halogenyě nebo Bi-xenonové světlomety...
Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak předělání světel na bixenony nedoporučuji vychází to na dost peněz, sehnal jsem světla jedno po cca. 7tis. práce cca 10tis. poté jednotky cca. 14tis. kodóvání cca. 6tis... nejlepší na tom je když jsem přijel do havexu v Mladé Boleslavi že bych to chtěl předělat tak mi řekli že to vyjde přes 40tis. když jsem řekl že s tím souhlasím tak to najednou neuměli :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale když nemá odpovídající přepínač světel tak asi těžko ne? Možná by to šlo nějak obejít a nákodovat režim AUTO na jinou polohu přepínače nebo to zapnout natvrdo.

 

ale on ho má, píše to v prvním odkazu, že když dá na AUTO ...

 

Pawouku, nebude to na sloučení?

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak předělání světel na bixenony nedoporučuji vychází to na dost peněz, sehnal jsem světla jedno po cca. 7tis. práce cca 10tis. poté jednotky cca. 14tis. kodóvání cca. 6tis... nejlepší na tom je když jsem přijel do havexu v Mladé Boleslavi že bych to chtěl předělat tak mi řekli že to vyjde přes 40tis. když jsem řekl že s tím souhlasím tak to najednou neuměli :D

Zas tak špatně to nesvítí abych se do tohohle za ty peníze pustil  :kol-31:

Ten Havex to pobavilo :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...
Návštěvník

Ahoj.

Sslo me to aktivovat - Octa 2019, nemam vybavu automat.svetel, mam halogeny.

Jen me  stvalo, ze jsem si sedl do vozu a zapl zapalovani a jeste par vterin mlhovky predni a zadni svetla svitily a treba uz jsem s vozem odjizdel.

 

A myslim jeste, ze kdyz jsem otevrel samostane jen kufr, tak se take CH spustil zase na x vterin a to jsem byl jen v kufru, bylo to hlavne tim, ze toto sviceni se aktivuje na funkci vnitrniho osvetleni, takhle se to koduje.

 

Samozrejme jsem si sedl i do vozu a zkusil pri zamknutem voze si rozsvitit stropni svetlo, zda se neaktivuje CH, ale dobry, nic se nedelo. Ale kdyz jsem si napriklad CH aktivoval a treba nastoupil a ja si jeste zapl cteni na stropnici, tak me CH vypl lampicku po x vterinach, tak jsem musel zase cvaknout s vnitrnim osvetlenim.

Proste to ma urcite mouchy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak má zkušenost s funkcí Ch/LH bez světelného senzoru... 

 

Technik si stím neco málo přes půl hodiny hrál. Kontroloval a porovnával několik jednotek, kódů.. Na maxidotu se sice funkce objevila, avšak nešla zapnout- psalo to funkce nedostupná... 

 

O3 Style 2.0tdi dsg 12/2015

 

Tenhle model má zřejmě jiné řídící jednotky, než tvůj pane Oktavka :D

Editováno: , autor: Petr Smolík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...