Přejít na obsah

Vymena tesniacich kruzkov - AZQ


stomko

Doporučené příspěvky

Ahojte. Nemate niekto nejake rady/tipy/navod na vymenu tesniacich kruzkov na Fabii I.? Po vymene ventilov (ked preskocil rozvod a pokrivili sa ventily) bola vybrusena hlava, no odvtedy zerie fabia vela oleja. jedna zo sviecok bola uplne cierna, a tak mojmu ocovi este napadlo vymenit tesniace kruzky (kedze to je dost casta rada). Viete ako je najlepsie/najjednoduchsie ich vymenit? Treba vybrat uplne motor?

 

Akekolvek rady by mi pomohli.

Vdaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

piesty boli vymenene, bola taktiez vybrusena hlava no odvtedy zerie olej (pol litra co 100km). Udajne po vybruse su tam vyssie tlaky a ten olej pretlaca. Minimalne jedna zo sviecok aj bola cela cierna, a podla skusenosti na internete casto pomoze vymena prave tesniacich kruzkov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak vyzera to ze problem je nateraz vyrieseny. Chcel by som sa podakovat uzivatelovi tu z fora - motorar ktory na vymenu dodal zrepasovany polomotor. Doniesol osobne v Kosiciach, uplne bez problemov. Auto ma najazdene zatial par sto km, vysledok je vsak uz teraz markantny (pred vymenou to zralo az 0,5l/60km).

Cize ak riesi nieco podobne, urcite odporucam tohto pana. Pomoze a budete spokojni!

 

Vdaka vsetkym za pomoc a rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...