Přejít na obsah

Kdo už boural s OII?


jirkaK

Doporučené příspěvky

Tak tohle se mi povedlo v březnu. Je to můj první ťukanec. To přede mnou je Subaru Legacy, neměl tam celkem nic, po hodině čekání na policajty odjel. Já čekal ještě 3 hodiny. Bez motoru v -5 dost krutý. V servisu jsem to měl 14 dní, stálo to 101 000 peněz. Naštěstí nic hnutýho, vše jen výměna. post-11123-014852900 1289421119_thumb.jppost-11123-075646400 1289421163_thumb.jppost-11123-001773200 1289421179_thumb.jp

Editováno: , autor: Bóbika
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle se mi povedlo v březnu. Nejsem na to pyšnej, ale je to můj první ťukanec. S nájezdem 80tkm ročně se to dá. To přede mnou je Subaru Legacy, neměl tam celkem nic, po hodině čekání na policajty odjel. Já čekal ještě 3 hodiny. Bez motoru v -5 dost krutý. V servisu jsem to měl 14 dní, stálo to 101 000 peněz. Naštěstí nic hnutýho, vše jen výměna.

100litru to se pojistovna prohla.. mel si ko airbagy?

PS:za tyhle love by ti meli dat aspon xeny ;)

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Mas pravdu ani som neisiel vela. cirka 50m za autom som dal neutral predbeholsom ho, on isiel 100km/h a prednim cirka 30m sa to stalo.

Je to rovná cesta dlhá cirka 30km medzi dvoma dedinami. Na tejto trase je klesanie cirka 8stupnove ale dlhe skoro kilometer.

Pán koho som predbehol hned zastavil a hovoril ze ak by som ho nepredhehol, tak by srnku zrazil on, lebo ani on ju nevidel, iba ked viletela od auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi zrovna dnes řikal brácha.....nějakej chlapík od nich z firmy dostal v pátek funglovou(služební) OII-Combi(N1) 1.9TDI,Ambiente a v sobotu mu někde u Čerčan(okr.Benešov) skřížily cestu tři divočáci..dvoum se vyhnul,ale třetímu už ne.......řikal že předek na kaši a to ta OII byla stará 1.den(necel.200km)....To je pech jako svině.......

Což tohle...to je pro něj služebák,tak to určitě nějak neřeší,ale posral bych se doslova s toho co se stalo známému z branže před více jak 5.lety.......Ten si tehdy koupil Passata B5-facelift 1.9TDI 96kw-tiptronik(Highline+dosti příplatků)..auto ze slevou za 900.000kč....Vyrazil ještě bez SPZ/RZ z autosalónu Auto-Exner(D.Počernice) a v Kyjích což je tak cca 5-7km z boční ulice vyletěl jak magor Favorit a narval mu to do pravý př.strany.....předek uhnutej snad o půl metru,vylom.kolo+náprava v hajzlu,auto skřížení jak paragraf......navíc toho Favorita řídil ml.kluk ještě nez papírů...druhej den to bylo i v novinách.........To bych se posral a toho mlaďase umlátil heverem...........

Ten tenkrát taky řikal že první reakce byla taková nevěřícná...prej vystoupil a prvních 5.min.chodil kolem a nechtěl tomu uvěřit....pak když mu to docházelo,tak ho chytnul takovej rapl že chtěl toho mlaďase zabít....řikal že po něm šel jak slepice po flusu,ale chytil ho tam nějakej řidič autobusu a když přijeli za pár.min.policajti,tak když ho viděl policajt jak zuří,tak mlaďase naložil a odvezl na stanici......

Když pak volal k Exnerovi at mu tam pošlou odtahovku,tak si prej myslel ten dotyčnej že si z něj dělá srandu.......první reakce toho chlapíka z odtahovky když tam přijel byla.."To ještě ten borec z Favorita žije?"........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj,Accord padnul..bohužel......Musel jsem tak učinit kvůli firmě(pro mě nejdůležitější) pro kterou zajištuju dopravu...ted tu totiž od nového roku budou mít kvůli rozrůstání pobočky(továrny a kanceláří) vedení firmy z USA na min.3.roky a jeden z jejich požadavků byli min.3x vozy luxusnější třídy....prvně to měli být auta typu A8,BMW7 a jim podobné,ale z personálnim tady z ČR jsme to ukecali aspoň na A6......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...